Powered by Jasper Roberts Consulting - Widget
Airija


BrėmenasBrėmenas - per 1000 kilometrų nuo Lietuvos nutolęs miestas šiaurės vakarų Vokietijoje.

Klimatas. Jūrinis klimatas. Vasarą temperatūra svyruoja apie 22 laipsnius šilumos, gali pakilti ir iki 30. Žiemą 0 – 8 laipsniai šilumos. Kritulių iškrenta maždaug tiek pat kiek Vilniuje.

Atvykimas. Į Brėmeną iš Vilniaus pigiai nuskristi galima su Ryanair. Oro uostas yra praktiškai pačiame mieste, vos už 5 kilometrų nuo centrinės stoties, todėl turint laiko verta miesto apžiūrėjimą pradėt nuo pat oro uosto pėsčiomis. Jeigu reikia greičiau - nuo oro uostą į centrą veža 6 maršruto tramvajus (bilietas kainuoja 2,35 euro). Kaip ir ko gero visur, prie oro uosto nesunku gauti taksi.

Nakvynė. Nakvynę Brėmene siūlo ir lietuviai, turintys savo nakvynės namus "Eurostopas", kuriuose – dvivietis kambarys nakčiai kainuoja 30 eurų. Naktis Brėmeno hosteliuose kainuoja nuo 12-15 eurų. Yra galimybė nakvoti oro uoste, į kurį įleidžiama jei anksti ryte yra išskrendate.

Turbūt populiariausia nemokamo viešbučių rezervavimo sistema Booking.com Brėmene ir šalia jo siūlo beveik 100 nakvynės vietų. Šioje nuorodoje matysite viešbučių pasiūlymus ir galėsite iš karto rezervuotis nakvynę be jokių išankstinių mokesčių. Turėkite omenyje, kad sutaupyti galite rinkdamiesi triviečius ar keturviečius apartamentus, taip pat apsistoję toliau nuo miesto centro.Maistas. Pigiausia – Aldi prekybos centrai, turkų užkandinės šalia centrinės stoties. Paprastam restorane pietums pakaktų 10 eurų.

Ką veikti - lankytinos vietos. Brėmene verta pamatyti visų pirmą miesto architektūrą - tai Šnūro kvartalas, Šv. Jonų bažnyčia, Katedra, Rotušė, taip pat lankytini Žaislų ir Universum muziejai. Turistų garbės reikalas yra nusifotografuoti prie Brėmeno muzikantų paminklo. Dauguma siūlomų suvenyrų taip pat yra susiję su Brėmeno muzikantais. Nuo Brėmeno traukiniu nesunkiai galima pasiekti už maždaug 100 kilometrų esantį Heide atrakcionų parką arba Serengeti pramogų parką.

Viešbučių paieška ir nemokamas rezervavimas

Brėmeno oro uostas ir pats miestas žemėlapyje

Daugiau žemėlapių nuorodose:Susiję straipsniai:Belgija
Didžioji Britanija
Graikija
Ispanija
Italija
Kipras
Malta
Nyderlandai
Norvegija
Prancūzija
Suomija
Švedija
Vokietija

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kontaktai     http://www.etours.lt/aviabilietai/
© Visos teisės saugomos