Abu Dabis – lankytinos vietos

Abu Dabis daugeliui asocijuojasi su prabanga. Kartais net neįperkama prabanga. Visgi, pabuvus jame pasijusite kaip karališkosios šeimos atstovai, tad išbandyti kažką naujo tikrai yra įdomu ir tikrai rekomenduotina. Svarbiausia, kad šis karališkas miestas, nors ir brangus, prieinamas lietuviškai piniginei. Juk geriau kartą pamatyti nei šimtą kartų perskaityti.

Daugelis viešbučių Abu Dabije yra tiesiai ant jūros kranto, tad ryte atsikėlus jusite nenumaldomą gaivumą bei egzotiką. Viešbučiai – aukščiausios klasės ir atitinkantis net ir labiausiai išlepintų klientų pageidavimus. Tai miestas, kuris nepalieka abejingų. Nors jis turi ir kultūrinių objektų, kuriuos verta pamatyti, tačiau daugelis renkasi galimybę mėgautis prabanga, o ne keliauti.

Abu Dabis - prabangos miestas

Abu Dabis – prabangos miestas

Maistas

Abu Dabis koncentruojasi ties turistais, tad atrasite pačių įvairiausių restoranų, kuriuose gaminamas kiekvieno turisto skrandžiui tinkamas patiekalas. Nuo sušių iki bulvinių patiekalų, galiausiai, įmanoma atrasti net ir picos. Jeigu esate mieste, būtinai pasimėgaukite jūros gėrybėmis, kurias ruošia garsiausi pasaulio virtuvės šefai. Maistas restoranuose brangus, tačiau kiekvienas investuotas centas sugrįžta patenkintu skrandžiu.

Automobilių nuoma Abu Dabyje

Sheikh Zayed mečetė

Nuostabios mečetės Abu Dabije yra “ant kiekvieno kampo”, tačiau aplankyti keletą yra būtina. Viena iš tų yra Sheikh Zayed mečetė. Tai tarsi miesto simbolis, kuris geriausiai reprezentuoja šalies dvasią. Prabanga ir išskirtinumu alsuojantis religinis objektas atims Jums žadą. Nepamirškite, kad šioje musulmoniškoje šalyje keliaujant tiek gatve, tiek užsukus į religinius objektus reikia laikytis tam tikrų etiketo taisyklių, tad neapsinuoginkite. Kad ir kaip karšta, reikia gerbti vietinių religiją bei tradicijas.

Yas Island

Iš pavadinimo turbūt supratote, kad tai yra sala. Saloje viena pusė skirta kariniam jūrų uosto laivynui, tad čia galima iš tolo pasigrožėti karine technika. Taip pat šioje saloje galima atrasti ir golfo aikštyną, kuris yra itin mėgstamas Abu Dabije. Nesunkiai atrasite žmones, kurie padės Jums perprasti golfo žaidimo taisykles ir tuo pačiu sėkmingai mušti tiek savo, tiek kitų rekordus.

Abu Dabio dangoraižiai

Abu Dabio dangoraižiai

Emirates rūmai

Tai itin didingas kompleksas, kuris laikomas pačiais svarbiausiais vartais vedančiais į pačius prabangiausius viešbučius pasaulyje. Taip, supratote teisingai. Abu Dabis yra tas miestas, kuris gali pasigirti pačiais prabangiausiais viešbučiais pasaulyje. Kaina, švelniai tariant, bauginanti, tačiau kai kurie gali sau leisti juose mėgautis ir labai mielai tai daro. Nuostabiame viešbutyje yra beveik 1 000 kambarių, kurie skiriasi savo prabanga.

Al-Khali & Liwa oazė

Liwa oazė – viena labiausiai lankomų dykumų Abu Dabije. Ji yra net 100 km pločio. Čia galite rasti pačius didingiausius pastatus, tiek laisvėje, tiek kinkytus kupranugarius, vietinius gyventojus bei įvairiausias kitas pramogas. Tai vieta, kur siūloma sutikti bei išlydėti saulę, kadangi ji slepiasi į akimis neaprėpiamą dykumos horizontą.

Turtinga šalis leidžia atsiskleisti architektams

Turtinga šalis leidžia atsiskleisti architektams

Pramogos

Prabangusis Abu Dabis siūlo labai daug įvairiausių pramogų, tad čia tikrai neteks nuobodžiauti. Kuo daugiau vietinių pramogų išbandysite – tuo labiau pavyks pajusti šio regiono gyvenimo dvasią.

  • Pramoginės ekskursijos apima labai įvairias keliones, kurios dažniausiai vykdomos jojant ant kupranugarių. Kadangi vasaros metu turistams sunku atlaikyti karštį būnant dykumoje – siūlome keliauti vėlyvą rudenį arba žiemos metu.
  • Dviračių pramogos. Daugeliui gali atrodyti, kad nieko čia ypatingo, tad nuvykus taip toli važiuoti pasivažinėti dviračiu tikrai nieko įspūdingo. Visgi, mieste yra sukurti specialūs dviračių takai per miškus, dykumas ir kitas gražias vietas. Taigi, keliaudami šia transporto priemone geriau susipažinsite su vietine gamta bei architektūra.
  • Žvejyba yra dar viena gal kiek nepaprastas pramoga, kurią siūloma išbandyti turistams. Kodėl neįprasta? Kadangi čia dažniausiai tikimasi prabangos, o ne paprasčiausios žvejybos. Visgi, net ir čia žvejojimas yra kitoks nei visur kitur. Svarbiausia šia pramoga užsiimti atitinkamose vietose.
  • Golfas yra itin mėgstamas žaidimas, tad atrasite labai daug didelių aikštynų. Jeigu Lietuvoje mėgautis šia sporto šaka gana sunku, kadangi ji nėra gerai išvystyta – užsukę į Abu Dabį būtinai išbandykite.

Prabangusis Abu Dabis tikrai turi ką pasiūlyti kiekvienam. Nuo aktyvių pramogų iki prabangos paprasčiausiai gulėti prie baseino ir nieko neveikti.

Viešbučių Abu Dabyje rezervavimasBooking.com

Apsilankę šiame mieste pasijusite išskirtiniai, kadangi dėmesio gausite su kaupu. Visgi, nepamirškite, kad regione galioje griežtos taisyklės. Pasidomėkite religija, kad nepakliūtumėte į sudėtingas situacijas.

Abu Dabio žemėlapis

Video: ką veikti Abudabyje