Aktyvios pramogos Dubline

Jeigu lankotės arba gyvenate Dubline, tačiau nesate muziejų ar kitokių pasyvių pramogų mėgėjas, siūlome jums išbandyti įvairias Airijos sostinėje siūlomas aktyvias laisvalaikio leidimo formas.

Pasiplaukiojimas baidarėmis. Dubline galima išsinuomoti baidares ir paplaukioti tiesiog miesto centre, apžiūrint miestą iš vandens. Tai puiki pramoga tiek vienišiems romantikos mėgėjams, tiek ir draugų kompanijai. Yra galimybė gauti baidarių valdymo pamokas. http://www.kayaking.ie taip pat siūlo irklavimo pamokas bei pasiplaukiojimus baseine, srauniose upėse arba gamtos apsuptyje Dublino apylinkėse.

Automobilių nuoma Dubline

Jeigu nenorite plaukti vienas – galite rinktis raftingą. Dideliu pripučiamu plaustu plauksite 2-2,5 h trukmės maršrutu, tiek ramia upe, tiek ir per slenksčius. Jūsų saugumą užtikrins nuolatinė gido priežiūra.

Aktyvios pramogos Dubline

Dublino apylinkėse įvairias aktyvias pramogas organizuoja Xtreme kolektyvas. Pas juos galite žaisti dažasvydį, pasivažinėti „bagiais“ (boogies), palaipioti sienele, virvėmis ir specialiomis trasomis, pašaudyti iš lanko. Vasaros metu vaikams organizuojamos sportinės stovyklos. Adrenalino pasisemti išties yra kur.

Dubline taip pat yra ne viena vieta, kur galite pasivažinėti kartais. Tiek lauke šiltuoju metu sezonu, tiek ir patalpose visus metus.

Airijos sostinėje taip pat galite išbandyti gan neįprastą pramogą – šaudymą įvairiais ginklais. Courtlough kolektyvas siūlo šaudymo pamokas iš lanko, taip pat medžiokliniais šautuvais, pistoletais. Specialios programos parengtos jaunimui ir moterims. Taip pat čia galite už 30 svarų visą dieną gaudyti upėtakius specialiuose tvenkiniuose, kur auginamos šios žuvys.

Dublino „jūros safariai“ – puiki pramoga greičio mėgėjams. Ekskursijų greitaeigiais kateriais metu susipažinsite su Dublino apylinkių gamta ir kultūra. Vieno iš maršrutų plaukimas kainuoja vos 20 svarų suaugusiajam. Daugiau informacijos – plukdytojų tinklalapyje.

Iš aktyvių pramogų Dubline populiarus pasivažinėjimai dviračiais arba tiesiog pasivaikščiojimai pėsčiomis. Kuo daugiau apeiti ar apvažiuoti dviračiu – bene geriausias būdai susipažinti su miestu ir jo apylinkėmis.

Viešbučių Dubline rezervavimasBooking.com

Dublino žemėlapis