Algarvė – lankytinos vietos

Portugalija – karščiu, smagia nuotaika, šokiais bei spalvomis žaižaruojanti valstybė, kuri kiekvienais metais sulaukia turistų iš viso pasaulio. Nors didžioji dalis turistų vis dar keliauja į Lisaboną, tačiau Algarvė yra nauja kryptis, kuri domina lietuvius.

Algarvė – turistinis regionas pietų Portugalijoje, kuris žavi nuostabiais paplūdimiais bei išpuoselėtu turizmu.

Algarvės gamta

Algarvės gamta

Delfinariumas

Zoomarine Algarve – tai delfinariumas įsikūręs šiame regione. Mėgstate vandens pasaulį ir norite artimiau susipažinti su gyvūnais? Šis delfinariumas yra privalomas. Delfinų, ruonių, jūrų liūtų pasirodymai patinka ne tik vaikams, tačiau ir suaugusiems asmenims. Tiesa, delfinariume Jūsų laukia ne tik vandens gyvūnai, tačiau ir egzotiški paukščiai, kurie ne tik gražiai gieda, tačiau ir kalba!

Automobilių nuoma Algarvėje

Pačiame delfinariume yra baseinas, kuriame gali maudytis lankytojai, tad tai puiki vieta smagiam laiko praleidimui.

Kaina: vaikams iki 10 metų – 18 eur, kitiems – 27 eur, senjorams – 18 eur. Kaina nemaža, tačiau apsilankyti verta. Delfinariumas yra atidarytas tik kovo-lapkričio mėnesiais.

Algarvės paplūdimys

Algarvės paplūdimys

Pramogų parkas

“Aventūra” yra pramogų parkas, kuris skirtas nuotykių ištroškusiems vaikams bei suaugusiems. Laipynės, karstyklės, atrakcionai suskirstyti pagal sudėtingumą, tad įvertinus savo jėgas rinkitės tą, kurį pavyks įveikti. Siūloma labai daug įvairiausių pramogų. Nuo riedlenčių iki dažasvydžio, kurį labai smagu žaisti komandomis. Puiku ir tai, kad čia veiklos atras ir mažamečiai. Jie bus prižiūrimi specialistų, kol tėveliai mėgausis parko malonumais.

Kaina: kainos skiriasi priklausomai nuo pasirinktos pramogų trasos. Lengva trasa – 10 eur, vidutinė – 12 eur, pažengusiųjų – 15 eur.

Prieplauka

Algarvė yra įsikūrusi greta prieplaukos, tad verta užsukti pasigrožėti ir ja. Svarbiausia, kad galėsite ne tik dairytis į laisvus bei vandenyną, tačiau ir išbandyti daug įvairių pramogų. Žinoma, pati smagiausia pramoga – gulėjimas prieš saulutę. Tačiau jeigu tai pabos – galima jodinėti ant arklių, žaisti golfą, boulingą, tenisą ir užsiiminėti kitomis pramogomis.

Siūlomas ir platus vandens pramogų pasirinkimas: motociklai, banglentės, irklentės.

Kaina priklauso nuo pasirinktos pramogos, laiko bei žmogų skaičiaus.

Viešbučių Algarvėje rezervavimasBooking.com

Gale paplūdimys

Nors Algarvė gali pasigirti itin plačiu paplūdimių pasirinkimu, tačiau labiausiai rekomenduotinas yra Gale paplūdimys. Jie yra įsikūręs beveik penkis kilometrus nuo centro, tačiau aplankyti verta, o ir nueiti galima pėsčiomis. Tai ramus, laukinis paplūdimys, tad puikiai tinka tiems, kurie ieško poilsio.

Uolos paplūdimyje

Algarvė didžiuojasi olomis. Galbūt jomis vaikščioti yra kiek pavojinga, tačiau tikrai labai įdomu, o nuotraukos bus fantastiškos. Aukščiausia uola siekia net 20 metrų aukštį, tad pasilipti tikrai yra kur.

Uolėta Algarvės pakrantė

Uolėta Algarvės pakrantė

Švyturio sala

Norite pasijusti tarsi Robinzonas Krūzas? Tokiu atveju būtina apsilankyti Švyturio saloje. Ją pasiekti galite plaukdami laivu. Kelionė truks apie valandą laiko, taigi – savotiška pramoga. Kaip atrodo sala? Įsivaizduokite ilgą smėlėta paplūdimį bei žydrą vandenyną. Nuostabu. Žinoma, jus mielai aptarnaus kavinės, barai. Paragaukite vietinės virtuvės, pabendraukite su maloniais ir nuolatos besišypsančiais žmonėmis. Žinoma, siūloma ir daug smagių pramogų, kaip tinklinis, žvejyba ir suvenyrų pirkimas.

Falesa paplūdimys

Dar vienas nuostabus paplūdimys, kur galima labai smagiai praleisti laiką ir pailsėti. Nuostabus gamtovaizdis bei malonūs žmonės leis visiškai pamiršti namuose likusius rūpesčius. Šis paplūdimys yra vienas gražiausių visoje Algarvėje.

Paplūdimyje taip pat yra labai daug kavinukių, kur galima pamaloninti savo gomurį. Rekomenduojame išbandyti ne tik tradicinius portugališkus patiekalus, tačiau ir būtent tokius, kurie geriausiai reprezentuoja šį regioną. Vietiniai dažniausiai valgo kur kas aštriau bei naudoja kur kas daugiau prieskonių.

Algarvė – nuostabi vieta, kurioje gyvena nuostabūs žmonės. Jeigu norite aplankyti vietą, kurioje yra amžina vasara – apsilankykite čia!

Video ką veikti Algarvėje

Algarvės žemėlapis