Automobilio nuoma Kipre

Kipras – fantastiška sala, įvertinta ir numylėta daugelio turistų( ypač iš Europos). Kuo ši vieta tokia ypatinga? Na, visų pirma dėl istorinių senamiesčių, leidžiančių trumpam pajusti praeities dvasią nusikeliant į didingus Antikos laikus. Žavi ir romantika alsuojančios pakrantės, turtinga gamta, įstabūs statiniai, draugiškas vietinių sutikimas, nepriekaištingi paplūdimiai bei neatskiriama dalis nuo šios  kultūros- šventyklos.

Kad suspėtumėte pamatyti tai, kas geriausia saloje, rekomenduotume išsinuomoti automobilį. Tai neabejotinai komfortiškiausias ir greičiausias būdas keliauti tiems, kas neturi daug laiko, mėgsta savarankiškumą, vertina kokybę. Tačiau turėtumėte žinoti ir tai, kad nepriekaištingo eismo dalyvių elgesio kelyje tikėtis nevertėtų, todėl apsišarvuokite kantrybe bei elkitės ramiai. Taip pat turėkite omenyje, jog teks priprasti prie važiavimo kairia puse.

Automobilio nuoma Kipre

Visgi kiek ramina į bendrą paslaugų paketą įtrauktas draudimas, užtikrinantis saugumą, kai įvykio kaltininkas nesate jūs. Iškilus sunkumams į pagalbą galėsite pasitelkti skambučių centro darbuotojus, taigi neliksite vieni su savo rūpesčiais. Tiek rezervacijos tiek ir jo pakeitimo, atšaukimo procesas ganėtinai sklandūs bei nereikalaujantys ilgų svarstymų kaip teisingai užpildyti anketą.

Jei nuoma pasrūpinsite dar prieš skrydį, galėsite pasirinkti ir vietą, kurioje jūsų jau lauks išsirinkta transporto priemonė. Tik nepamirškite viešnagės Kipre pabaigoje užpilduyti degalų baką išvengiant netikėtų mokesčių. Skirtingos kompanijos siūlo ir skirtingas kainas, tad nepatigėkite šiek tiek pasigilinti. Paprastai dienai nuoma atseina apie 30 eurų, bet kartais taikomos nuolaidos, o ilgesniam nuomos laikotarpiui kaina dar mažėja.

Tiesa už papildomus patogumus( navigaciją, kėdutę vaikui) teks pakloti papildomai.

Kad ekskursija po Kiprą vyktų sklandžiai siūlome atsakingai susiplanuoti visą maršrutą. Štai kelios rekomendacijos turiningam laisvalaikiui saloje.

Lankantis Nikosijoje gali pasirodyti, kad esate susidvejinusiame mieste, mat bendras plotas skirstomas į turkišką bei graikišką dalis. Visą sostinę supą dar venecijiečių laikais iškilusi gynybinė siena. Labiausiai lankomas objektas- Selimiye mečetė, puikiai atspindinti klasikinių turkiškų maldos namų stilistiką. Kad pažintumėte šį regioną dar geriau, būtinai užsukite į Kipro archeologijos muziejų, talpinantį gausias ekspozicijas su radiniais aptiktais saloje vykusių kasinėjimų metu.

Toliau pasuksite link Larnakos– bene seniausio Kipre esančio miesto. Čia išvysite bizantišku dizainu spinduliuojančią Šv. Lazaro bažnyčią, o miesto centre išlikusius finikiečių senovinio Kationo miesto griuvėsius.

Chirokitijos vietovė puiki stotelė besidomintiems praeitimi bei istoriniais užkulisiais. Bevaikštinėdami aptiksite neolito laikų gyvenviečių fragmentus, pasirožėsite nuostabia gamta tik papildančia visą teritoriją spalvomis.

Štai Kuurione dar galite pamatyti romėnų miesto liekanas su tūkstantmečio senumo mozaikų elementais, pirtimis, gyvenamaisiais pastatais dabar atpažystamais tik iš sienų motyvų, bet vis dar tebekeliančiais smalsumą bei paliekančiais neišdildomą įspūdį.

Nenuobodžiausite į ekskursijos planus įtraukę ir didingąjį Paforą, įvardijamą kaip deivės Afroditės gimtasis kraštas. Vietos pažiba- Afroditės šventykla. Be pastarosios dar nemažai dėmesio sulaukia Karalių kapavietės puoštos freskomis, Odeono teatras. Dionizo vila.

Viešbučių Kipre rezervavimasBooking.com

Troodo regione tiesiog negalite prasilenkti su senuoju Kikkos vienuolynu viduje saugančiu išskirtinį, Šv.Luko rankomis tapytą Dievo Motinos paveikslą. Apžiūrėkite ir dailias bažnyčias, užkopkite į Olimpo kalno viršūnę, pakeliui tuo pačiu užsukę pasidairyti po unikalius miestelius.

Limosalyje veiksmo pasigesti neįmanoma. Tai visų garsiausių renginių, vykstančių Kipre meka. Karnavalai, vyno dienos, Šekspyro naktys tiesiog įtraukia kiekvieną tuo metu esantį miesto ribose. Senamiesčio pilyje įsikūręs ir viduramžių muziejus supažindinantis su ankstesniu salos gyvenimu. Pavažiavę vos keletą kilometrų turėsite progą pamatyti tikrų tikriausią akropolį, forumą, Afridės šventyklą.

Akamo pusiasalio lobis- Avako tarpeklis. Nuostabų kraštovaizdį sukuriantys uolų masyvai, paplūdimys, į krantus besidaužančios bangos ne tik atgaiva akims, bet ir vaistas sielai.

Jei norite išvysti seniausią pasaulyje laivą, iškiliai pristatomą pilies viduje, neprasilenkite su Kirinijos miestu. Be to netoliese esama Agios Hilarion tvirtovės bei gotikinio šedevro Bellpais vienuolyno.