Automobilio nuoma Koso saloje

Maža, bet galinga. Taip galėtume apibūdinti šią, saulės ir šilumos išlepintą salą. Turistai čia atranda tikrą rojų žemėje- puikiai prižiūrimi paplūdimiai, šilta Egėjo jūra, plačiai išvystytos vandens pramogos, barai, restoranai labiausiai vylioja nusiteikusius pasyvesnėms, tingesnėms atostogoms su šiokiu tokiu prasijudinimu.

Visgi vyno taurės ir saulėlydžio derinys toli gražu ne viskas ką jums paruošė ši įstabi sala. Esama ir tikrai puikių muziejų, įdomių istorinių paminklų, dailių statinių ar net paslaptingumu dvelkiančių  kampelių, žavinčių savo unikalumu.

Automobilio nuoma Koso saloje

Nors visi keliavimo po salą būdai ganėtinai patogūs, bet galėtume išskirti vieną, vis labiau populiarėjančią paslaugą- automobilio nuomą. Jei keliaujate su šeima bei ekskursijų maršrutus planuojatės savarankiškai, tai būtų tinkamiausias variantas. Papildoma motyvacija dažnai tampa tikrai kokybiški keliai, pakankamai trumpi atstumai leidžiantys bet kada grįžti į viešbutį tam negaištant brangaus atostogų laiko. Internete galite rasti skirtingų pasiūlymų, todėl nepatingėkite palyginti ir galbūt net gerokai sutaupyti. Rezervacijos procesas tetruks kelias minutes, o pasikeitus planams atšauksite užsakymą be papildomo apmokestinimo.

Išankstinė rezervacija garantuos mažesnę kainą nei bandymas tai padarytijau pačiame punkte. Už vienos dienos patogumo, visiškos laisvės ir saugumo pojūčių kupiną kelionę atseikėsite maždaug 30 eurų( ilgesniam laikotarpiui taikomos papildomos nuolaidos). Taip pat išlošite skrisdami pailsėti žiemos sezonu, kai kainoraščius pakoreguoja apmažėję turistų srautai.

Jokių abejonių ar baimės! Jums į pagalbą bet kada atskubės informacinio centro darbuotojai pasiruošę atsakyti į visus iškilusius klausimus. Tad spauskite pedalą ir pirmyn pasitikti Koso salos lobių!

Pažintį pradėkime nuo Koso senamiesčio. Jame akį iškarto patraukia dar 14 amžiuje iškilusios tvirtovės statinys. Bevaikštinėdami po centrinę aikštę aptiksite vynu ar šaltos kavos gėrimais atsigaivinti kviečiančias kavines, gausybę jaukių krautuvėlių skirtų tiems, kas ieško originalių dovanų pradedant odinėmis rankinėmis ir baigiant alyvuogių aliejumi.

Išskirtinė popietė nusimato antikiniame teatre. Kadaise pastarajame organizuoti populiariausi to meto renginiai, o dabar lankytojus pasitinka jau atnaujinta pastato dalis- odeonas.

Solio meno galerijoje išvysite žymiausių šalies meno atstovų darbų ekspozicijas apimančias juvelyriką ar paveikslus, kurtus iš tokių medžiagų kaip sidabras, bronza.

Pažinti ankstesnį Kosą galite užsukę į folkloro muzieju. Tai tikra praeitį įkūnijanti erdvė supažindinanti su ankstesnių salos gyventojų kartų buitimi, gyvenimo būdu, puoselėtomis tradicijomis.

Tikriausiai visi esate girdėję apie tokią asmenybę kaip Hipokratas. Būtent šio neeilinio žmogaus garbei įkurtas dar vienas- Hipokrato muziejus. Dauguma eksponatų susiję su visu šio antikos laikais išgarsėjusio gydytojo gyvenimu, tad ši stotelė būtina kiekvieno, besidominčio senovės laikotarpiu maršruto plane.

Ypač jauki atmosfera tvyro Hipokrato botanikos sode. Pastarajame puoselėjamos šimtus metų garbinto gydymo žolelėmis tradicijos, tad mažiau ar daugiau pažįstamų vaistinių augalų rūšys ir yra šio sodo pagrindinis akcentas. Žinoma, negalime pamiršti levandų, eukaliptų, kurie irgi prisideda prie atpalaiduojančių kvapų gamos.

Nepasigailėsite nuvykę prie Asklepijono šventovės. Iš tolo baluojančios terasos tarsi praneša, kad pakilę iki pat viršaus būsite maloniai nustebinti. Ir tai nėra tik aplink tvyrančios ramybės nuopelnas, nes atsiveriantys panoraminiai vaizdai suteikia ne ką mažiau įspūdžių.

Pyli kaimelis sužavės tradicinių namų, bažnyčių, tavernų stiliumi, būdingu būtent šiam regionui. Daug dėmesio čia sulaukia ir natūraliai trykštantys mineraliniai šaltiniai.

Viešbučių Koso saloje rezervavimasBooking.com

Būtinai apžiūrėkite garsiasias venecijiečių pilis, malūnus esančius Antimacheija kaime bei Kamari vietovėje stūksančią Agios Stefanos bažnyčią galinčią pasigirti nepaprastai gražiomis mozaikomis.

Koso sala neįsivaizduojama be kokybiško vietinio vyno. Tokio paragauti galite užsukę į Zia miestelio vyno daryklą. Be visa ko, dar ir negirdėtų faktų iš šio gėrimo išgavimo proceso sužinosite, o namiškiams parvešite tikrai išskirtinę lauktuvių dovaną.

Jei kartu į kelionę pasiimate ir vaikus, šiems neabejotinai patiks miesto pažiba- Elma-Ko traukinukas. Tai nepaprastai smagi atrakcija viliojanti spalvomis bei galimybe pasižvalgyti po apylinkes dar greičiau nei einant pėsčiomis.

Na, o ekstremalams tikra nuodėmė būtų neišbandyti vandens teikiamų malonumų. Banglentės, vandens slidės, nardymas išties nepamirštamos patirtys.

Pabaigai grįžkime į gamtą Palotia regione. Čia vertėtų aplankyti Aspri Petra urvą, pribloškiantį rezervatą bei ežerus, prie kurių būriuojasi flamingai, o aplink keri margaspalvių drugelių plazdesys.