Automobilio nuoma Maltoje

Malta – mažas, bet jaukus kurortas, žadantis puikų klimatą, išskirtinių kraštovaizdžių žavesį, galybę pramogų bei ilgam įspūdį paliksiančių lankytinų vietų. Bene ryškiausias šios salos bruožas- nepaprastai šiltas vietinių gyventojų sutikimas nepaisant jūsų tautybės, kalbos ar kultūrinių ypatumų. Tai išties puikiai nuteikiantis faktorius, leisiantis Maltoje jaustis tarsi namuose.

Jei esatę nusiteikę ne tik tingiai pagulinėti paplūdimiuose mėgaujantis ramybe bei užtarnautu poilsiu, o ir šiek tiek pajudėti su tikslu pažinti regioną, jo garsiausius objektus- pagalvokite apie galimybę išsinuomoti automobilį. Kainos tikrai nesikandžioja ir kompaktišką modelį galite užsisakyti vos nuo 7 eurų parai. Žinoma, kuo komfortiškesnės transporto priemonės norėsite, tuo daugiau kaštų tai pareikalaus, todėl taupymo sumetimais gerai apgalvokite kas labiau apsimokėtų būtent jums.

Automobilio nuoma Maltoje

Kad kelyje neiškiltų nenumatytų aplinkybių, atkreipkite dėmesį į šiuos patarimus.

Jei kartu vežatės vaiką iki 10 metų, jam papildomai parūpinkite specialią kėdutę. Keleiviai privalo segėti saugos diržą, taip pat griežtos nuobaudos lauks ir kalbant telefonu už vairo.

Neviršykite leistino greičio siekiančio 50km/h gyvenvietėje ir 64km/h magistralėse. Nepamirškite jog automobiliai Maltoje juda kairia puse.

Asmuo norintis išsinuomoti automobilį turi turėti tarptautinį vairuotojo pažymėjimą bei būti ne jaunesnis nei 23 metai.

Jei kiltų neaiškumų ar norėtumėte pasikonsultuoti, visada galite kreiptis į klientų aptarnavimo centrą, kas ypač praverčia viešint svečioje šalyje. Būkite ramūs dėl sutarties. Jokių neaiškių mokesčių staiga atsirandančių viešnagės metu tikrai nesulauksite. Bendrame paslaugų pakete rasite ir privalomąjį draudimą, taigi kitos asmens padarytos žalos automobiliui jums nereikės atlyginti.

Keliaujant po Maltą vertėtų neaplenkti šių vietovių.

Esant sostinėje Valetoje privalu aplankyti dailiausias miesto bažnyčias. Savo grožiu ir tvyrančia ore didinga atmosfera jus pakerės milžinišku kupolu besididžiuojanti Dievo Motinos, Karmelitų, Šv. Jokūbo, Šv. Augustino bažnyčios. Taip pat neprasilenkite ir su įstabiaja Šv. Jono katedra. Daugiau įdomių faktų iš salos istorijos sužinosite apsilankę nacionaliniame karo, archeologijos, dailės muziejuose. Su maltiečių kasdienybe susipažinsite pabūvoję nuolatos šurmuliuojančiose Laisvės, Karalienės aikštėse. Akį patraukti turėtų ir prabangieji Magistro, ministerijos rūmai. Barrakka sodai apgaubs visiška ramybe bei suteiks progą pasigrožėti citrinmedžių, gėlių žiedų įvairove.

Kasmet turistų srautai užplūsta garsiasias Šv.Agotos ir Šv.Pauliaus katakombas. Urvuose įrengtos kapavietės neabejotinai įsimins  dar ilgam. Bevaikštinėdami išvysite Šv.Agotos kriptą, spalvingas freskas, koplyčią bei kitus objektus liudijančius apie pirmuosius krikščionybės ženklus Maltoje.

Viešbučių Maltoje rezervavimasBooking.com

Ghar Dalam urvas dar vienas perliukas ieškantiems naujų potyrių, neregėtų eksponatų. Pstarojo muziejuje radinių išties gausu. Priešistorinių gyvūnų skeletai, akstesnių salos gyventojų naudoti buities įrankiai atskleidžia ne vieną paslaptį iš laikų, kai viskas atrodė visiškai kitaip nei šiandien.

Hal Saflynio požemis savo neįkainojamą vertę įrodo UNESCO pasaulinio paveldo statusu. Tai bene vienintelė požeminė šventykla pasaulyje. Jos teritorijoje atrasti daiktai viešai pristatomi anksčiau minėtame archeologijos muziejuje.

Toršyno šventykla– gigantiškas statinys atrastas palyginti neseniai, bet jau spėjęs išgarsėti savo reikšmingais radiniais, piešiniais ant uolų.

Mnajdra šventyklų kompleksas mena dar neolito erą, todėl nieko keisto, kad pagrindinė statinio medžiaga- akmuo. Šis šedevras irgi įtrauktas į UNESCO  saugomų objektų sąrašą.

Mdina mieste apžiūrėsite barokinio stiliaus pastatus, koplytėles, Vilhenos rūmus, Šv.Pauliaus katedrą, Benediktų vienuolyną.

Nuoširdumo nestinga Tokalio kaime. Jo gyventojai iki dabar puoselėja ir gerbia rankų darbą, kas puikiai atsispindi stiklo, keramikos, medžio dirbiniuose, galinčiuose atrasti savo vietą ir jūsų ar draugų namuose kaip lauktuvių dovana. Be visa ko galite užsukti ir į aviacijos muziejų eksponuojantį lėktuvų modelius.

Vittoriosa, Senglea ir Cospicua trijulė, nuo kurių ir prasidėjo visa salos istorija. Tai miestai praminti muziejais po atviru dangumi, išsaugoję bažnyčias, bastilijas, rūmus. Didžiausia vietos atrakcija- Velykų paradas, kurio metu nešama Kristaus statula.

Pabaigai pabūvokite antrame didžiausiame uoste- Massaxiokk Bay. Čia išvysite autentiškus, ypač spalvingus laivelius, aplankę klasikinių automobilių muziejų susipažinsite su seniausiais šios transporto priemonės modeliais.