Automobilio nuoma Sardinijoje

Sardinija jus pakerės jau nuo pat pirmos akimirkos vos tik pradėsite savo viešnage šioje neprilygstamoje saloje. Tai įstabus kraštas dovanojantis prieglobstį visiems trokštantiems bent trumpam išsivaduoti iš rutinos gniaužtų pasineriant į atradimų, magiškų potyrių kupiną pasaulį. Galybė pribloškiančių gamtos kampelių, didingų architektūrinių šedevrų, vienas už kitą įdomesnių miestelių, platus siūlomų pramogų spektras ir daug kito gėrio tik jums ir tik dėl jūsų.

Atraskite Sardinijos lobius mėgaudamiesi komfortu bei visiška laisvę planuojantis laiką. Išsinuomokite būtent jūsų poreikius atitinkantį automobilį ir leiskitės į didžiausią gyvenimo nuotykį!

Automobilio nuoma Sardinijoje

Puiki kelių kokybė, draugiškos piniginei nuomos kainos bei visos garantijos suteikiančios saugumo jausmą, o kur dar išskirtinės panoramos, lydinčios ko ne  kiekvienoje atkarpoje.

Paprastai parai nediduką automobilį išsinuomosite maždaug už 25 eurus, tačiau ilgesniam laikotarpiui galite gauti ir už vos 10 eurų, taigi turite rimtą priežastį užsibūti kiek ilgėliau.

Kreipkitės iš anksto ir sutaupykite papildomai, juk internetu rezervacijos procesas tetrunka kelias minutes.

Asmuo, norintis užsisakyti transporto priemonę turi turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, kreditinę kortelę atsiskaitymams, būti ne jaunesnis nei 21 metai.

Visgi, kiekviena automobilius nuomojanti kompanija taiko skirtingus amžiaus apribojimus, tad atidžiai perskaitykite konkrečias sąlygas.

Dažnai į paslaugų paketus įeina būtiniausias draudimas nuo vagysčių, eismo įvykių sukeltų dėl kito asmens kaltės, tad papildomai tuo rūpintis jau nebereikia.

Ekskursiją po Sardiniją pradėkite nuo karščiausio taško- sostinės Kaljario. Jame išvysite Dievo Motinos baziliką, iškilusią būtent Mergelės Marijos garbei. Nors šis statinys patyrė ir ne pačius geriausius laikus, bet po ilgai trukusių restauravimo darbų lankytojai vėl gali grožėtis šiuo istoriniu objektu.

Būtinai aplankykite vieną ryškiausių antikos laikų paminklų- romėnų amfiteatrą. Kadaise jame vyko minias sutraukdavusios gladiatorių kovos, o šiandien rengiami didžiausi koncertai.

Tuvixeddu kapavietė apipinta mistika ir paslaptimis. Čia palaidoti tūkstančiai finikiniečių ir kartaginiečių , o atliekant svarbius kasinėjimų darbus pavyko atrasti ir nemažai istorinės reikšmės daiktų, kaip pakabučiai, ginklai, monetos. Be to užsukti pasižvalgyti galėsite ir po romėnų akropolį.

Įspūdį paliks net 38 metrų aukščio gynybinę funkciją atlikęs dramblio bokštas bei lankomiausia miesto vieta- Bastione di San Remy tvirtovė, leidžianti pasigrožėti nuostabiais aplinkiniais horizontais.

Nacionaliniame archeologijos muziejuje sukaupta kolekcija iš skirtingų epochų( juvelyrika, keramika, statulėlės) sudomins visus neabejingus praeities įvykiams, o moderniojo meno muziejuje patiks turintiems silpnybę menui, mat eksponuojami tik Sardinijos meninkų tapyti unikalūs paveikslai.

Kaljario turguje lengva atsisipirti skonių bei kvapų jūrai nebus. Vaisiai, šviežia žuvis, saldumynai tiesiog prašosi būti nuperkami. Jei apsipirkinėti nemėgstate rinkitės puikią alternatyvą- ramią popietę botanikos sode. Teritorijoje auga per 200 skirtingų augalų rūšių. Atskiras plotas skirtas palmių kolekcijai, bet netrūksta ir kitų tropinių medžių, krūmų.

Viešbučių Sardinijoje rezervavimasBooking.com

Algero mieste galima pasijusti tarsi būtumėte Barselonoje ir neveltui, juk regionas glaudžiai susijęs su katalonų kraštu. Labiausiai šis bruožas atsiskleidžia bevaikštant po senamiestį. Pastarąjį supa storos gynybinės sienos, o visi žvilgsniai daugiausiai nukrypsta link gotikinės Santa Maria katedros.

Atkeliavę į Bosa miestą negalėsite atitraukti akių nuo ypatingų, visomis įmanomomis spalvomis išdailintų namų fasadų. Taip pat visai netoli apžiūrėsite kadaise čia stovėjusios pilies griuvėsius.

Neptūno grota, ko gero gražiausia gamtos dovana, kurią puikiai papildo stalaktitų ir stalagmitų varvekliai.

Ieškote neįprastų akiai vaizdinių? Tokių nepritrūksite Su Nuraxi apylinkėse, mat šioje zonoje esama ne tik 19 metrų aukščio nuragų, bet ir išskirtinių, kūgio formos akmeninių statulų.

Bus ką nuveikti ir Kastelsardo miestelyje, besididžiuojančiame Doria citadele, puošniomis gatvelėmis bei draugiška atmosfera.