Automobilio nuoma Sicilijoje

Sicilija išties labai įvairi. Čia galima išvysti skirtingų architektūrinių stilių pastatų, susipažinti su viena už kitą įdomesnėmis kultūromis, keliauti jų pėdsakais iki šių dienų pritraukiančiais didžiausius turistų srautus, paragauti autentiškų italų virtuvės šedevrų, pasigerėti gamta bei pasimėgauti atostogoms palankiu klimatu.

Jūsų patogumui siūlome išsinuomoti automobilį ir taip šią unikalią salą pažinti dar greičiau sutaupant marias laiko. Visgi turėkite omenyje, kad Sicilija nepasižymi tobulomis vairavimo sąlygomis, o ir eismas dažnai priverčia kaip reikiant susikaupti. Tačiau jei esate pakankamai šaltų nervų, nebijote iššūkių, rinkitės būtent asmeninę transporto priemonę. Iš skirtingų modelių tikrai išsirinksite atitinkantį jūsų poreikius. Paprastai kaina parai svyruoja nuo 35 iki 170 eurų, tad gerai apgalvokite koks automobilis atitiktų konkretų maršrutą ir tikrai nepermokėsite.

Automobilio nuoma Sicilijoje

Jei staiga dėl nenumatytų nesklandumų tektų pakeisti rezervacijos datą ar atšaukti užsakymą tai padarysite be papildomo apmokestinimo. Visos transporto priemonės kruopščiai prižiūrimos tad saugumu abejoti tikrai neverta. Taip pat patogu, kad netaikomas nuvažiuoto atstumo limitas, nėra kreditinės kortelės mokesčių, bendrame pakete jau įskaičiuotas draudimas. Žinoma, jei iškiltų klausimų visada galite kreiptis į klientų aptarnavimo skyrių suteisiantį reikiamą informaciją. Su savimi turėkite asmens dokumentą, vairuotojo pažymėjimą. Kartais taikomas būtinasis vairavimo stažas, amžiaus apribojimai, todėl atkreipkite dėmesį į tai dar prieš užsakymo pateikimą.

Jei svajojate artimiausiu metu pasisvečiuoti Sicilijos saloje, būtinai į savo ekskursijos planą įtraukite šiuos taškus.

Apsilankykite Palermo mieste, kurio ištakos prasidėjo dar Romos imperijos laikais. Tai įspūdinga stotelė, neabejotinai sužavėsianti kiekvieną keliautoją. Vaikščiodami siauromis gatvelėmis išvysite nemažai architektūrinių perliukų menančių skirtingus istorinius tarpsnius, o didžiausią įspūdį turėtų palikti Kapucinų vienuolynas. Pastarajame vykdavo mirusių vienuolių palaikų mumifikavimas ir šis faktas dažnai tik dar labiau traukia mistikus megėjus.

Nepraleiskite progos pabūvoti ir Sirakūrų mieste. Dauguma jame esančių pastatų labiau primins Graikiją nei Italijos regioną. Teritorijoje vis dar stūkso senovinio graikiško teatro griuvėsiai, šventyklos, romėnų amfiteatras.Besidomintiems istorija tai išties nuostabi patirtis bei turiningai praleista popietė.

Ragūzoje karaliauja barokinis stilius, o vietos traukos objektas Notos slėnis su dar 8 Unesco pasaulio paveldo turtu pripažintais miestais.

Pavažiavę kiek toliau išvysite kitas dvi, palyginti puikiai išsilaikiusias Sagertos ir Santarvės šventyklas.

Toarmina kurortas irgi turi kuo didžiuotis. Nuostabiai atrodanti, viduramžius menanti pilis, antikinio teatro pamatai, egzotiniais augalais pagarsėję sodai, jaukus paplūdimys, kavinės, klubai padeda suderinti tiek nerūpestingo poilsio malonumus tiek ir aktyvesnę pažintinę dalį.

Viešbučių Sicilijoje rezervavimasBooking.com

Kitas pasirinkimas- Čefalu miestelis. Jame irgi netrūksta įvairovės, pradedant tomis pačiomis šventyklomis ir baigiant mažytėmis suvenyrų krautuvėlėmis.

Atvykę į Kataniją liksite sužavėti romėnų teatru sukonstruotu iš lavos likučių. Taip pat pro akis neprasprūs miesto žvaigžde jau senokai patapęs Fontana dell‘ Elefante fontanas.

Nepasigailėsite vieną kitą valandą paskyrę druskos laukų gamtos rezervato nagrinėjimui. Ši vieta tikra druskų karalystė, mat kur be pažvelgsi išvysi nedideles jų krūveles. Be to esama ir informatyvaus muziejaus detaliai supažindinančio su visu druskos išgavimo procesu, tam panaudojamais įrankiais ir kitais negirdėtais faktais susijusiais su šiuo amatu. Bendrą rezervato įvaizdį subtiliai pagyvina ir lėtai besisukantys spalvoti malūnai.

Na, o ko jau ko, bet garsiojo Etnos ugnikalnio nepamatyti būnant Sicilijoje tikrai nevalia. Vis dar veikiantis ugnies valdovas yra didžiausias iš visų esančių Europos žemyne. Būtent ties šiuo objektu labiausiai gali pasitarnauti asmeninis automobilis, kurio dėka galima pasiekti ir pačią viršūnę. Kitu atveju pasinaudokite specialiu traukiniu kursuojančiu aplink patį ugnikalnį ir taip pasidžiaukite išskirtiniais vaizdiniais.