Burgasas – lankytinos vietos

Burgaso uostamiestis driekiasi palei pat Juodąją jūrą ir kartu yra viena patraukliausių kurortinių krypčių Bulgarijoje. Galbūt pats pavadinimas jums dar visai negirdėtas, bet būkite tikri, tai nė kiek neįtakoja galimybės kokybiškai pailsėti ar įgauti naujų patirčių lankant istorinės vietas.

Pats Burgasas ganėtinai įdomus, kupinas netikėtumų, malonių staigmenų bei įvairovės. Tiek ieškantiems pasyvesnio laisvalaikio, tiek mėgstantiems judėti, pažinti, atrasti bus iš ko rinktis. Sveikatingumo procedūros, senovinių pastatų fragmentai, stebinančiai tvarkingi paplūdimiai, pramogos naktinėtojams, neleis pagalvoti apie nuobodulį nė sekundei. O jei dar pasinaudosite automobilio nuomos Burgase paslauga, iš anksto pasirūpinsite viešbučiu sutaupysite marias laiko, kurį galėsite skirti ekskursijoms po miesto apylinkes.

Burgasas

Burgasas – miestas prie Juodosios jūros

Būtinai užsukite į Šv.Kirilo ir Šv.Metodijaus katedrą. Šis, išskirtinai žavus statinys pakeri kiekvieną bent trumpam užėjusį į vidų, mat kur bepažvelgsi vien įspūdingi vitražai, freskos bei ikonų paveikslai.

Bene seniausias objektas Burgase – Armėnų bažnyčia, pastatyta prieš daugiau nei šimtmetį. Tai svarbus kultūrinis paminklas, rekomenduojamas kiekvienam turistui, norinčiam bent akimirkai pabūti spalvingos istorijos dalimi.

Automobilio nuoma Vengrijoje

Ternopolis – senovinė gyvenvietė garsi šaltiniais, turinčiais ypatingų gydomųjų savybių.

Dar vienas krašto perliukas – Nessebar miestelis, pripažintas kaip UNESCO pasaulinio paveldo vieta. Pirmieji pėdsakai, bylojantys apie pirmuosius čia įsikūrusius gyventojus siekia jau tris tūkstantmečius. Viduramžiais miestelis buvo tapęs religiniu centru, mat nuo tada yra nemažai išlikusių bažnyčių, kitų maldoms skirtų pastatų. Tebevykstantys kasinėjimai leidžia atrasti vis naujų eksponatų, leidžiančių dar geriau perprasti skirtingų epochų tendencijas bei garsiausių įvykių priežastis.

Smėlio skulptūros

Smėlio skulptūros

Kiek anksčiau regione aptiktų radinių parodą galima išvysti Burgaso archeologijos muziejuje, o gamtos istorijos muziejuje būsite supažindinti su įvairiausiomis gyvūnų, augalų rūšimis randamomis daugiausiai būtent šių vietų teritorijoje.

Tiems, kam viešasis transportas ne prie širdies asmeninio automobilio nuoma tampa priimtiniausiu ir turbūt pigiausiu variantu. Gerokai mažiau atsieis nuoma ilgesniam laikui, tad nebijokite sutartį pratęsti bent savaitei, per kurią suspėsite pamatyti pačius gražiausias Burgaso miesto ir jo apylinkių taškus.

Smagiai popietę praleisite Burgaso jūros parke. Atnaujintas parko veidas dabar dar patrauklesnis, o atrakcija numeris vienas turbūt galėtume laikyti vasaros sezono metu po atviru dangumi rengiamus spektaklius, muzikinius pasirodymus. Išraiškingos skulptūros, pėsčiųjų takai, raminantis medžių šlamesys leis atsipalaiduoti pamirštant visus rūpesčius.

Viešbučių Burge rezervavimasBooking.com

Su vietinių miestiečių kasdienio gyvenimo ypatumais susidursite vaikštinėdami populiariausiose Aleksandro, Bogorodi gatvėse. Pastarosiose gausu prekyviečių, kavinių, restoranų.

Jei keliaujate su mažaisiais apsilankykite lėlių teatre, o štai suaugusiems vertėtų neaplenkti Operos rūmų, laikomų architektūrinio unikalumo pavyzdžiu.

Burgaso uostas

Burgaso uostas

Jaunimui siūloma unikali linksmybių zona – Capacabana. Dieną tai lyg ir paprastas paplūdimio baras, tačiau naktimis įvyksta tikra transformacija, kada ryškiaspalvis apšvietimas bei populiariausia muzika išjudina net pačius nelanksčiausius.

Pagirti Burgasą būtų galima ir dėl kruopsčiai prižiurimų paolūdimių. Pastarieji modernūs, erdvūs bei pritaikyti skirtingų poreikių turintiems poilsiautojams. Labiausiai vertinami yra Sunny Beach, Sveti Vlas, Irakli paplūdimiai.

Uostamiesčio traukos objektais patapę ir nuostabieji ežerai, taip vyliojantys savo ramybe, harmonija, natūralumu. Be to, čia sužeduojama ne viena dešimtis rečiausių paukščių, tad sparnuočių megėjams vertėtų aplankyti ornitologijos centrus. Žvejybos fanatikai taip pat turėtų nudžiugti, nes kai kurie ežerai ypač gausūs laimikio.

Taigi Burgasas laukia visų ir yra pasiruošes sutikti net pačius išankiausius turistus. Aukščiausią įvertinimą pelnę viešbučiai su sporto salėmis, SPA, baseinais kur kas daugiau nei tik apgyvendinimo paslaugas teikianti vieta, o rūpestingas aptarnavimas leidžia pasijusti tarsi namuose.

 

Video: ką veikti Burgase

Burgaso žemėlapis