Dalykai, kuriuos turėtumėte žinoti apie Birmingamą

Lėktuvų bilietai į BirmingamąAntras pagal dydį Jungtinės Karalystės miestas Birmingamas nėra vien patraukli kryptis jaunuoliams, ieškantiems studijų šioje šalyje. Tai ir turistinio apsilankymo vertas miestas, kuriame gausu pramogų, kultūrinių objektų, puikių restoranų, naktinių klubų ir dar daugiau. Pigų skrydį į Birmingamą siūlome užsirezervuoti iš anksto.

Čia pateiksime įdomiausius faktus apie Birmingamą, kurie galbūt pastūmės jus aplankyti šį miestą ir pažinti Jungtinę Karalystę iš arčiau. Juk Londonas – tai nėra visa šalis, todėl geriausia visą Anglijos kraštą vertinti pirmiau pažinus ir Birmingamą bei kitus mietus.

Birmingame yra daugiau kanalų nei pačioje Venecijoje. Negana to, šie kanalai kur kas svarbesni – iš viso 35 mylias sudarantys kanalai industrinio perversmo laikais atliko nepamainomą funkciją – jais būdavo transportuojamos įvairios statybinės ar eksportui skirtos medžiagos ir produktai gamykloms.

Broad Street aštuoniasdešimtaisiais ir devyniasdešimtaisiais buvo karščiausia miesto gatvė – čia nuolatos šėldavo naktinis jaunimas, o viename iš klubų susikūrė garsieji Duran Duran.

Automobilių nuoma Birmingame

Senamiestis

„Žiedų valdovo“ kūrėjas Tolkinas Birmingame praleido nemažą savo gyvenimo dalį. Žalieji miesto parkai ir įkvėpė jį rašant savo garsųjį kūrinį.

Birmingame šopaholikai atras savą kampą. Jeigu norite rasti Lietuvoje galbūt brangensnių ar jau išpirktų Zara, Mango, Topshop kolekcijų drabužių, keliaukite į Bullring prekybos centrą. O išskirtinio skonio mėgėjams nusivilti taip pat neverta  – Birmingame puikuojasi The Custard Factory, kuriame rasite retro ir vintage stiliaus pirkinių.

Iš Birmingamo kilo visa eilė garsenybių: Ozzy Osbourne, Jamelia, Cat Deeley, Benjamin Zephaniah, Laura Mvula, Steve Winwood, Richard Hammond, ir dar daugiau.

Birmingamo universitetai yra aukščiausio lygio ir visi puikiai paruošia skirtingų sričių specialistus: Birmingamo Universitete kyla būsimi milionieriai, Aston‘e gimsta būsimi verslo rykliai, BCU yra geriausia vieta kūrybos ir skaitmeninės medijos mylėtojams, o Birmingamo universitetinis koledžas išleidžia į pasaulį aukščiausio lygio šefus.

Ir žinoma maistas – čia yra įsikūrę net keturi Michelino žvaigždutėmis įvertinti restoranai, nepakartojamo aromato ir skonio kava prekiaujančios nepriklausomos kavinės ir įsitvirtinusi spalvingiausia bei gardžiausia gatvės maisto kultūra.

Tad nedelskite ir įsigykite pigų skrydį į Jungtinės karalystės  miestą – Birmingamą.

Viešbučių Birmingame rezervavimasBooking.com