Dortmundas

Dortmundas – už maždaug 1200 kilometrų nuo Lietuvos esantis seniau karo dalinai nuniokotas, dabar atstatytas Vokietijos miestas.

Klimatas. Jūrinis klimatas. Vasarą temperatūra būna 15-22 laipsniai šilumos. Žiemą 0 – 5 laipsniai šilumos. Kritulių iškrenta panašiai kaip Vilniuje, lietingiausias mėnuo – liepa.

Atvykimas. Pigūs skrydžiai į Dortmundą iš Vilniaus galimi su Wizzair avialinijomis. Dortmundo oro uostas yra už 12 kilometrų nuo miesto centro, kurį galima pasiekti traukiniu, miesto C41 maršruto autobusu arba oro uosto autobusu.

Dortmundas

Nakvynė. Hostelių kainos Dortmunde prasideda vidutiniškai nuo 15 eurų už naktį. Turbūt populiariausia nemokamo viešbučių rezervavimo sistema Booking.com Dortmunde ir šalia jo siūlo virš 50 nakvynės vietų. Šioje nuorodoje matysite viešbučių pasiūlymus ir galėsite iš karto rezervuotis nakvynę be jokių išankstinių mokesčių. Turėkite omenyje, kad sutaupyti galite rinkdamiesi triviečius ar keturviečius apartamentus, taip pat apsistoję toliau nuo miesto centro.

Viešbučių Dortmunde rezervavimasBooking.com


Maistas. Maisto kainos Dortmunde panašios kaip ir visoje Vokietijoje, pigiausiai pavalgyti galima maistą perkant prekybos centruose (turėtų pakakti 5 eurų), restoranuose turėtų užtekti 10 eurų.

Dortmundas

Ką veikti – lankytinos vietos. Nemažą Dortmundo dalį po karo teko atsatyti, tačiau išliko ir viduramžių miesto elementų, renovuotos bažnyčios. Dortmunde verta aplankyti aludarystės muziejų, zoologijos sodą, Hoesch muziejų (įrengtas senoje įspūdingo dydžio plieno liejykloje). Dortmundo centre yra teatrų, muziejų, filharmonija, įvairių parduotuvių, kavinių ir restoranų, parkų. Taigi Dortmunde tikrai yra kur praleisti laiką ir ką pamatyti.

Automobilių nuoma Dortmunde

Kita. Iš Dortmundo traukiniais galima patogiai lankyti aplinkinius įdomesnius miestus.

Dortmundo žemėlapis

Reklama: tušinukai