Frankfurtas (Hahn)

Frankfurt Hahn oro uostas – dažna tarpinė stotelė skrendant į tolimesnius kraštus.

Klimatas. Švelnus jūrinis klimatas. Vasarą temaperatūra gali svyruoti tarp 15 – 30 laipsnių šilumos. Žiemą nukrenta kelis laipsnius žemiau nulio, pakyla iki 5 – 6 laipsnių šilumos. Kritulių iškrenta panašiai kaip Vilniuje.

Frankfurtas

Atvykimas. Frankfurt Hahn oro uostas – dažnas pusiaukelės punktas skrendant į egzotiškas šalis. Pažymėtina, jog oro uostas yra už 150 kilometrų nuo pačio Frankfurto prie Maino, tačiau jį galima pasiekti traukiniu arba autobusu už maždaug 12 eurų.

Nakvynė. Už 2 kilometrų nuo oro uosto yra gana pigus viešbutukas. Galima nakvoti ir pačiame oro uoste. Pačiame Frankfurte vienas pigiausių hostelių yra Five Elements, nakvynė viešbučiuose kainuoja daugiau, tačiau yra patogesnė.

Viešbučių Vokietijoje rezervavimasBooking.com

Maistas. Maisto kainos Frankfurte panašios kaip ir visoje Vokietijoje, pigiausiai pavalgyti galima maistą perkant prekybos centruose (turėtų pakakti 5 eurų), restoranuose pietums turėtų užtekti 10 eurų.

Automobilių nuoma Vokietijoje

Ką veikti. Lankytini objektai Frankfurte – Gėtės universitetas, aukščiausias Europos pastatas, rotušė. Daug turistų suplūsta garsiosios Frankfurto mugės metu, kuri vyksta spalio mėnesį.

Frankfurtas

Kita. Frankfurto Hahn oro uostas dažnai yra kaip tarpinė stotelė skrendant su persėdimu kurnors toliau (į Italiją, Ispaniją, Portugaliją, Maroką, Tenerifę ir kitus šiltuosius kraštus). Laukiant lėktuvo persėdimui laiką nemokamai galima leisti pačiame oro uoste, turint miegmaišį ir kilimėlį netgi pusėtinai išsimiegoti.

Frankfurto žemėlapis

Reklama: Duomenų atstatymas