Heide parkas Vokietijoje

Heide parkas – didelis ir kupinas įvairiausių pramogų ir atrakcionų teminis parkas netoli Soltau miesto, kurį galima pasiekti traukiniu iš Brėmeno.

Heide parko tinklalapį galite aplankyti šiuo adresu. Tai vienas didžiausių teminių pramogų parkų Vokietijoje, užimantis 85 hektarų plotą. Parke įvairiausių atrakcionų, kurie patenkins ir ekstremalių pramogų mėgėjus, ir mažus vaikus.

Taip pat Heide parke veikia kavinės, suvenyrų parduotuvės, po parką galima pasižvalgyti važiuojant traukinuku.

Heide parkas

 

Nusigavimas. Keliauti į Heide parką patogiausia iš Brėmeno traukiniu, centrinės traukinių stoties. Traukiniai važiuoja bent kas valandą, paprastai su vienu arba dviem persėdimais (būna nurodyta biliete).

Bilieto kaina į viena pusę kainuoja nuo 14- 15 eurų. Nuo Soltau iki pačio parko dar kokie 3 kilometrai, juos galima įveikti pėsčiomis, arba lipti į specialų autobusą, kuris ten nuveš.

Kainos. Dienos bilieto kaina – 43 eurai (vaikams iki 11 metų 8 eurų nuolaida). Dviejų dienų bilietas – 53 ir vaikams atitinkamai 45 eurai. Užsisakant bilietus internetu taikoma net 11-13 eurų nuolaida bilietui. (Tai orientacinės kainos ir gali šiek tiek skirtis priklausomai nuo akcijų, sezono).

Jeigu keliausite ne turistų sezono metu ir ne savaitgalį, visoms pramogoms (jei tik norėsis ir užteks jėgų) apeiti turėtų laisvai pakakti vienos dienos.

Verta žinoti, jog savaitgaliais būna daugiau lankytojų, dažnai tenka ilgokai laukti eilėse prie atrakcionų, ir tokiu atveju visai verta skirti parkui dvi dienas.

Automobilių nuoma Vokietijoje

Darbo laikas. Heide parkas žiemai būna uždarytas, lankymo sezonas būna vidutiniškai nuo kovo pabaigos iki lapkričio pradžios. Pavasarį ir rudenį parkas paprastai dirba 10 – 17 valandomis, vasarą – vieną valandą ilgiau. Kartais darbo laikas pratęsiamas iki 22 valandos.

Heide parkas

Nakvynė. Šalia Heide parko yra ir prabangus viešbutis, ir kempingas (stovykla), kur galite pernakvoti pigiau. Beje, apsistojus Heide parko kempinge, gaunate nuolaidą bilietui į pramogų parką.

Viešbučių Vokietijoje rezervavimas

Kokį viešbutį pasirinkti netoli Heide parko? Pažiūrėkite, ką turime jums pasiūlyti! Spauskite Peržiūrėti geriausius pasiūlymus ir išsirinkite sau tinkamiausią variantą! 🙂Booking.com

Heide parkas žemėlapyje