Ką veikti Londone

Atvykusiems į Londoną tikrai nėra paprasta atsirinkti labiausiai dėmesio vertus objektus, todėl produktyviam laiko išnaudojimui, siūlome būsimą maršrutą susidėlioti dar prieš numatytą kelionės dieną.

Kalbant apie patį miestą, jau turbūt nieko nenustebintume pažymėję, kad tai tikras kultūrų, religijų ir tautybių katilas, kuriame gyvenimas verda visą parą. Atrodo, nuklydus vos dešimtį kilometrų nuo centro jau gali atsidurti visiškai kitame pasaulyje, o tokia įvairovė, be abejo, tik dar labiau nuspalvina besisvečiuojančio Londone turisto laiką. Mes atrinkome šiuos taškus, tikrai nepaliekančius abejingų.

Automobilio nuoma Londone

Pirmuoju numeriu raginame pasižymėti ne ką kitą, kaip sostinės simbolį – Big Beno bokštą. Šiam šedevrui ypatingo pristatymo turbūt jau nebereikia, bet jei jums norisi daugiau priežasčių, kodėl taip svarbu iš arčiau išvysti būtent šį statinį, tai galime paminėti, kad bokštas tituluojamas pačiu didžiausiu laikrodžiu pasaulyje. Daugiau nei prieš šimtmetį iškilęs objektas iki dabar varpo dūžiais informuoja apie esamą laiką visus miestelėnus.

Dar vienas istorinis Londono perliukas- Vestminsterio abatijos pastatas. Tai tradicinio, gotikinio stiliaus bažnyčia, jau nuo 11 amžiaus pagarsėjusi, kaip šalies valdovų karūnavimo ar vestuvių švenčių rengimo vieta. Viduje esančiame muziejuje, eksponuojami vienuolyno lobiai, o šalia stūksanti koplyčia tikrai sužavės savo išskirtiniu stiliumi.

Tauerio tiltas priskiriamas prie svarbesnių miesto simbolių, kurį siūloma aplankyti kiekvienam, viešinčiam Jungtinėje Karalystėje.

Ką veikti Londone

Londonas

Keliaujame toliau ir čia mus pasitinka gigantiško dydžio Šv. Pauliaus katedra. Ryškiausias šios šventovės bruožas- didžiulis kupolas, suteikiantis katedrai dar daugiau didingumo.

Architektūrinio paveldo Londone, kaip ir visoje Anglijoje tikrai netrūksta, bet jei reiktų pasirinkti, ko aplenkti tikrai nevalia, tada paminėtume Londono tvirtovę, kadaise iškilusią Viljamo Užkariautojo paliepimu. Tuo pačiu aplankykite ir muziejų, kuriame saugoma Karališkųjų brangakmenių kolekcija.

Pats metas paieškoti mielų smulkmenų lauktuvių dovanoms, o gal kažko įdomaus savo spintos atnaujinimui. Šiai nelengvai misijai skirta Harrods parduotuvė, kuri susideda nei iš septynių aukštų. Dailus fasadas, platus spektras prekių bei dėmesys aukščiausiai kokybei, garantuoja puikias emocijas.

Šio to įsigyti galite patraukę link Oksfordo gatvės. Gausybė prabangių parduotuvių, žymių mados namų vitrinos, tiesiog neleidžia imti ir praeiti pro šalį nors trumpam nepasigrožėjus siūlomu asortimentu.

Kalbant apie muziejus, rekomenduojame aplankyti Britų muziejų, tituluojamą bene seniausiu visame pasaulyje ir galinčiu pasigirti neįtikėtinu eksponatų skaičiumi, tarp kurių archeologiniai radiniai iš skirtingų istorinių laikotarpių, meno dirbiniai, religiniai atributai.

Kuo nustebinti turi ir žymusis Madam Tiuso muziejus. Čia išvysite šimtus garsiausių politikos, visuomenės, šou pasaulio veikėjų, o tiksliau tobulai sukonstruotos vaškinės jų kopijos.

Pavargusiems nuo miesto triukšmo tikrai patiks atsipūsti pačioje Londono širdyje įkurtame Hyde parke. Pakankamai nemenkame plote, vietiniai jau pamėgę rengti iškylas, važinėtis dviračiais bei dalyvauti populiariausiuose koncertuose.

Atsisveikinimui su Londonu puikiai tiktų Londono akimi praminta apžvalgų aikštelė. Pasikėlę į pačią viršūnę aiškiai matysite viso miesto panoramą, o nakties apglėbtas Londonas tampa dar įspūdingesnis.

Viešbučių Londone rezervavimasBooking.com

Video: ką veikti Londone

Londono žemėlapis