Karlsruhė

Karlsruhė – Vokietijos miestas už 1200 kilometrų nuo Lietuvos.

Klimatas. Klimatas jūrinis. Vasarą temperatūra svyruoja nuo 14 iki 25 laipsnių šilumos. Žiemą nuo -2 iki +6 laipsnių. Kritulių iškrenta šiek tiek daugiau nei Vilniuje, dažniau gegužę – liepą.

Karlsruhė

Automobilių nuoma Karlsruhėje

Atvykimas. Karlsruhės oro uostas yra už 37 kilometrų nuo miesto centro. Daug arčiau (už 11 kilometrų) yra Baden – Badenas, nesunkiai pasiekimas ir už 55 kilometrų esantis Strasbūras (Prancūzija). 205 maršruto autobusas kursuoja tarp oro uosto ir Baden – Badeno, į Karlsruhę veža 140, į Strasbūrą – 921 autobusas.

Nakvynė. Nakvynė Baden Badene ir Karlsruhėje viešbutyje kainuoja nuo 30-40 eurų, hosteliuose nuo 15-20 eurų.

Turbūt populiariausia nemokamo viešbučių rezervavimo sistema Booking.com Karslruhėje ir šalia jo siūlo virš 50 nakvynės vietų. Šioje nuorodoje matysite viešbučių pasiūlymus ir galėsite iš karto rezervuotis nakvynę be jokių išankstinių mokesčių. Turėkite omenyje, kad sutaupyti galite rinkdamiesi triviečius ar keturviečius apartamentus, taip pat apsistoję toliau nuo miesto centro.

Viešbučių Vokietijoje rezervavimasBooking.com

Maistas. Pavalgyti kavinėje ar restorane galima už 10 – 15 eurų, perkant maistą prekybos centruose turėtų užtekti ir 5 eurų.

Karlsruhė

Ką veikti – lankytinos vietos. Arčiausiai oro uosto esantis Baden – Badenas yra prabangi Vokietijos kurortų sostinė, kurioje gausu SPA centrų, karštųjų versmių ir galima puikiai atsipalaiduoti. Pati Karlsruhė puikiai tinka pasivaikščiojimams, kuriuos paįvairina muziejai ir parkai, zoologijos ir botanikos sodai, pilies parkas.

Karlsruhės žemėlapis

Reklama: Žaliuzės