Katovicai – lankytinos vietos

Katovicai – miestas, esantis pietų Lenkijoje, apie 50 km nutolęs nuo Karpatų kalnų. Regionas žavi ne tik nuostabia gamta, tačiau taip pat ir išvystyta kultūra, muziejų pasirinkimu, architektūriniais pastatais.

Jeigu keliaujate per Lenkiją, tokiu atveju verta čia apsistoti visam savaitgaliui, kadangi Katovicai gali Jums pasiūlyti pramogų tiek dienos metu, tiek vakarui. Čia ras ką veikti ir vaikas, ir suaugęs, tad žemiau – lankytinų vietų sąrašas!

Katovicai turi ne vieną lankytiną objektą, kuris atvėręs savo duris laukia turistų! Pirmyn.

Krakow Valley Golf & Country Club

Jeigu esate golfo mėgėjas, tokiu atveju rasite čia ką veikti visą dieną. Tiesa, net jeigu niekada iki šiol rankose nelaikėte golfo lazdos, tai nereiškia, kad buvimas čia jums nebus įdomus. Pirmiausia, siūloma išbandyti daug įvairiausių kompleksinių pramogų, kurios skirtos tiems, kurie visiškai nemoka žaisti golfo.

Tuo pačiu, maitinimo įstaigos dažniausiai palieka net ir gurmanams labai didelį įspūdį, kadangi virtuvės šefai – vieni geriausių visoje Lenkijoje. Tai vieta, kur ras ką veikti ir vaikas, ir suaugęs. Drąsiai čia galite prabūti visą dieną.

Katovicai

Katovicai

Katovicai dangoraižis

Jeigu norite išgerti kokteilį 40-tame dangoraižio aukšte – tokiu atveju Katovicai yra tas miestas, kur tai galima padaryti. Žinoma, tuose pačiuose dangoraižiuose galima ir apsistoti, tačiau dažniausiai kainos kiek atbaido, tad turistai apsiriboja vakariene. Tiesa, ji taip pat paliks didelį įspūdį.

Senosios žydų kapinės

Jeigu esate istorijos mėgėjas, tokiu atveju aplankyti senąsias žydų kapines verta. Ne tik dėl pagarbos žmonėms, tačiau ir dėl istorinio įdomumo. Daugelis stebisi labai puikiai išlikusiais paminklais, kurie kelia savotišką žavesį, gal net jautrumą. Nepamiškite, kad esate kapinėse, tad laikykitės rimties ir tuo pačiu nešiukšlinkite. Rekomenduojama uždegti žvakutę.

Automobilių nuoma Lenkijoje

Katovicai arkivyskupystės muziejus

Aplankyti šį muziejų verta ne tik todėl, kad čia galite geriau susipažinti su Katoviai miestelio istorija, tačiau ir dėl architektūrinių paskatų. Pats muziejus yra strategiškai geroje vietoje, atrodo įspūdingai.

Šis muziejus labai dažnai pavadinamas Katovicai miesto vizitine kortele, tad jame apsilankyti paprasčiausiai būtina. Muziejuje yra daugiau nei tūkstantis komponentų, kuris padės susipažinti ne tik su šalies istorija, tačiau ir pačiais garsiausiais menininkų darbais.

Istorijos muziejus

Katovicai gali pasigirti turintis gana nemažą istorijos muziejų, kuris atvėręs duris yra ištisus metus. Atidarytas XX amžiuje, tačiau kiekvienais metais vis po truputį pildomas. Juk istorija taip pat kinta, juolab, naujausi eksponatai pasiekia šio muziejaus duris.

Klavišinių instrumentų muziejus

Tikrai taip, tai dar viena unikali vieta, kuria gali pasigirti Katovicai. Tai muziejus skirtas specifiniams muzikos instrumentams. Būtent klavišiniams, tad čia dominuoja pianiniai bei vargonai. Viena traukia ne tik muzikos mylėtojus, tačiau visus, kurie nori geriau susipažinti su muzikos garsų magija. Tiesa, taip pat ir istorija, kadangi daugelis lieka nustebęs sužinojęs, kaip atsirado mums visiems puikiai pažįstami instrumentai.

Didžioji Sinagoga

Sinagogas, kaip ir kitus religinius pastatus, dažniausiai lanko ne tik tikintieji, tačiau ir išskirtinę architektūrą be istoriją mėgstantys asmenys. Štai todėl siūlome aplankyti sinagogą, kuri turi savą istoriją. Juolab, atėjus mišių metu galima pamatyti vietinių tradicijas, kurios šimtus metų perduodamos iš kartos į kartą. Šventikas visada mielai priima turistus, atsako į jiems aktualius klausimus bei padeda geriau susipažinti su Katovicai gyvenimo ritmu.

Viešbučių rezervavimas Katovicuose
Booking.com

Katovicai laukia visų, kurie nori geriau pažinti Lenkijos dvasią. Nors čia galima rasti labai daug lankytinų objektų, visgi, daugelis tikina, kad šis miestas traukia nuoširdžiomis žmonių šypsomomis bei pozityvumu.

 

Video apie Katovicus

Katovicų žemėlapis