Korfu (Kerkyra)- Lankytinos vietos

Ieškote Rojaus žemėje? Tai tikrai bus Korfu sala, kuri priklauso Graikijai. Nuostabūs paplūdimiai, geltonas smėlis, geras oras, besišypsantys vietiniai ir poilsis… Toks, kokios Jūs nusipelnėte.

Korfu sala yra vieta visiems, kurie nori pamiršti kasdieninius rūpesčius ir ramiai praleisti savaitę.

Tiesa, Korfu sala gali pasigirti ne tik nuostabia gamta ir puikiu klimatu. Verta akcentuoti ir Korfu lankytinas vietas, objektus, kurie taip pat verti dėmesio. Geriausia yra išsinuomoti transporto priemonę ir paprasčiausiai apvažiuoti salą. Tokiu atveju pamatysite daug ir tuo pačiu komfortabiliai.

Korfu lankytinos vietos

Korfu pakrantė

Lankytinos vietos Korfu

Aggelokastro

Tai viena žymiausių pilių visoje Graikijoje ir ją galite rasti būtent Korfu saloje. Ji įsikūrusi kalno viršūnėje, tad savotiškai tai jai suteikia didybės.

Pastatyta dar Bizantijos laikais, tad atrodo labai įspūdingai bei traukia akį savo puošnumu. Datuojama, kad pradėta statyti dar XIII amžiuje. Greta pilies taip pat galima rasti kelis religinius objektus, taip pat aikštelių nuo kurių atsiveria panoraminis vaizdas.

Automobilio nuoma Korfu

Achilion

Tai gana nedidelis kaimelis esantis Korfu saloje. Jis išsiskiria tuo, kad ten gyvenantys vietiniai labai puolėjas tradicijas bei savo istoriją, tad tai vieta, kur galite iš pirmų lupų susipažinti su vietinių istorija bei gyvenimo pobūdžiu.

Šioje vietoje ne tik geriau pažinsite graikų gyvenimą, tačiau tuo pačiu pamatysite ir nuostabią pilį, kuri yra pastatyta XIX amžiuje. Tiesa, tai labiau ne pilis, o rūmai, tad atrodo labai įspūdingai, yra puošnūs.

Sain spyridon

Korfu saloje galima rasti ir nuostabaus grožio bažnyčią – taip pat turistų labai pamėgtą lankytiną vietą Korfu.

Sakoma, kad ši bažnyčia padėjo apsaugoti Korfų sala nuo Osmanų imperijos invazijos. Miela legenda, kuri iki šiol kalba apie tai, kad ši saugi vieta gali apsaugoti visus, kurie ateina čia pasimelsti. Ši bažnyčia lietuvio akiai taip pat gana neįprasta, kadangi ją puošia venecijietiška architektūra.

Perithia kaimelis

Taip jau minėjome, aplankyti salą geriausia išsinuomavus transporto priemonę. Jeigu rakteliai jau Jūsų rankose – tokiu atveju verta aplankyti ir Perithia kaimelį.

Jame gyvena žmonės nuo XIV amžiaus. Tiksliau, nuo XIV amžiaus ši vieta oficialiai vadinama miestų. Šiuo metu kaimelis tikrai labai mažas, jį sudaro vos 130 namų, kuriuose vis dar gyvena vietiniai. Visi namukai yra pastatyti rankomis, tad kiekvienas iš jų yra autentiškas bei išskirtinis.

Korfu lankytinos vietos

Korfu namai

Azijos meno muziejus

Jeigu esate meno mėgėjas, tokiu atveju Jums yra būtina apsilankyti šioje lankytinoje vietoje. Šis muziejus yra toks vienintelis visoje saloje. Taip pat muziejus savo duris yra atvėręs jau nuo praeito amžiaus trečiojo dešimtmečio, tad tęstinumas taip pat žavi. Šiuo metu galima rasti daugiau nei 11 tūkstančių eksponatų. Kolekcija nuolatos pildoma.

Viešbučių Korfu rezervavimas

Geriausi viešbučiai Korfu saloje? Rezervuokite dabar! Pateikiame geriausius viešbučių pasiūlymus Korfu saloje – pasižiūrėkite:Booking.com

Archeologijos muziejus

XX amžiuje atidarytas Korfu archeologijos muziejus tikrai sulaukė gana daug dėmesio. Jame galima susipažinti ne tik su salos arba su Graikijos eksponatais.

Pasirinkimas kur kas platesnis, tad jeigu jus domina gyvenimas nuo priešistorinės iki Helenizmo laikų – būtinai čia apsilankykite. Rasite tiek liekanas, kurios byloja apie sudėtingas gyvenimo sąlygas, tiek papuošalus, kurie priklausė garbingiesiems ano meto žmonėms.

Korfu lankytinos vietos

Nuostabioji Korfu – kas nenorėtų čia atsidurti?

Vandens parkas

Korfu sala, kaip ir daugelis kitų salų, gali pasigirti vandens parku, kuriame nuostabiai praleisite dieną. Jeigu norite pasimėgauti vandens pramogomis, čiuožynėmis ir panašiai – siūlome čia apsilankyti. Tai nėra rami vieta, tačiau ir tie, kurie nenori ekstremalaus čiaužymo suras čia ką veikti.

Atrakcionų pasirinkimas labai platus, tad kiekvienas ras tai, kas jam patinka pagal pomėgius. Tiesa, parkas yra atsidarytas tik nuo gegužės iki spalio mėnesio, tad susižinokite, ar jūsų atvykimo metu vandens parkas veiks.

Korfu – nuostabi sala su nuostabiais žmonėmis, kurie stengiasi, kad turistų įspūdžiai šioje saloje būtų patys geriausi. O pramogų ir lankytinų vietų Korfu saloje pasirinkimas tikrai platus. Galiausiai, jeigu norite paprasčiausiai pailsėti – šildykitės gulėdami paplūdimyje, kuris pranoksta 5 žvaigždučių viešbučius.

Video: Korfu lankytinos vietos

Korfu salos žemėlapis