Namelių nuoma Šventojoje

Poilsio nameliai yra turbūt populiariausia apgyvendinimo vieta Šventojoje. Poilsiautojams patinka turėti savo atskirą erdvę namuke, ar net visą namelį. Dažnai jie yra visai arti jūros. Be to, namelių nuoma Šventojoje paprastai kainuoja gerokai pigiau nei poilsis kokiame nors viešbutyje.

Laimei, jau daugumą Šventojoje esančių namelių jau galima užsirezervuoti iš anksto, taip net tik užsitikrinant, kad nuvažiavus nereiks blaškytis ieškant laisvų vietų, bet ir gerokai sutaupant. Rezervacija internetu nieko nekainuoja, galima matyti iš karto kelių firmų pasiūlymus, tad taip dar ir lengviau rasti būtent tai, ko norite jūs.

Namelių rezervacija Šventojoje šioje nuorodoje.

Kokie nameliai Šventojoje populiariausi? Ne paslaptis, jog dauguma ieško pigiausių variantų. Dar iš senų laikų yra išlikę nemažai poilsio bazių visai netoli jūros, dauguma jų – ganėtinai neseniai remontuoti. Vienas gyvenimo namelyje privalumų – tai bendra virtuvė, kurioje gamindamiesi jums įprastą maistą, galite gerokai sutaupyti. Kita vertus, jei į Šventąją atvykstate savo automobiliu, visai nesudėtinga atsivežti ir savo virdulį, mikro bangų krosnelę ar net nedidele elektrinę viryklę, kurių pagalba maistą galėsite gamintis tiesiog savo kambaryje.

Tarp brangesnių, dažnai jau naujos statybos namelių yra ir pasiūlymų su virtuvėle jūsų namelyje. Tai – didelis privalumas, ypač poilsiaujantiems su mažais vaikais.

 

 

Ieškote namelio Šventojoje? Rezervuokitės internetu nemokamai!Booking.com

Namelių nuoma Šventojoje