Minskas – lankytinos vietos

Planuodami atostogas lietuviai vis dažniau renkasi kaimynines šalis, o ne Turkiją, Kiprą ar Maljorką. Tačiau įdomių lankytinų vietų galima rasti ir arčiau.

Europos rytuose Jūsų laukia išskirtinės architektūros bei unikalios kultūros miestai, kurie mielai laukia lietuvių turistų. Viena iš tokių krypčių – Minskas.

Baltarusijos sostinė Minskas turi nemažai lankytinų vietų, tačiau jeigu negalite sau leisti ilgai pramogauti – svarbiausiems lankytiniems objektams užteks ir savaitgalio.

Išsinuomokite viešbutį centre ir per 48 valandas aplankykite svarbiausias Minsko vietas, kurios padės susidaryti nuomonę apie miestą.

 

Lankytinos vietos Minske

 

Minskas

Minskas

Minsko botanikos sodas

Nuostabus botanikos sodas patiks augalų mylėtojams. XX amžiuje įkurtas botanikos sodas yra vienas labiausiai lankomų gamtos kampelių ne tik Baltarusijoje, tačiau ir visoje Europoje. Šis sodas lankytojams yra atviras ištisus metus, tad nepriklausomai nuo oro čia galite smagiai praleisti laiką. Didžioji dalios sodo yra po atviru dangumi, tačiau uždarose patalpose taip pat yra ekspozicija.

Darbo laikas: I – nedarbo diena, II-VII – 10.00-20.00.

Didžiojo tėvynės karo muziejus

Norite keliauti laiku? Didžiojo tėvynės karo muziejus yra puiki laiko mašina, kuri leis Jums sugrįžti į XX amžių. Ir tikrai ne todėl, kad muziejuose Jūsų laukia unikalūs eksponatai. Labiau dėl to, kad istorikai turi savo požiūrį į istoriją bei tam tikrus įvykius, kurie šiuolaikiniam europiečiui atrodo labai iškreipti ir net propagandiniai.

Visgi, Baltarusija vis dar kvepia komunizmu, tad nieko keisto, kad ir muziejuose išvysite ne tai, kuo tikite.

Automobilių nuoma Minske

Muziejuje gana išdidžiai eksponuojami tarybinės valdžios simboliai, tad pasijausite kaip Grūto parke. Tiesa, jeigu pas mus tai tik eksponatai, tai Minske tai – svarbūs simboliai, perteikiantys šalies pasididžiavimą.

Darbo laikas: I – nedarbo diena, II-VII – 10.00-18.00.

Minskas

Minskas

Minsko zoologijos sodas

Dar viena vieta, kurioje turės ką veikti gyvūnijos bei augalijos mėgėjai. Tiesa, nors zoologijos sodai šiuo metu atrodo gana kontraversiška lankytina vieta, kadangi vis dažniau kalbama apie gyvūnų teises, Minskas nėra labai europietiškas šiuo klausimu – turistų čia tikrai užtenka.

Zoologijos sode yra daugiau nei 500 gyvūnų rūšių, tad praleisite net kelias valandas, kol visais pasigėrėsite ir pasigrožėsite. Taip pat zoo sode nuolatos vyksta gyvi pasirodymai su dresuotais gyvūnais.

Darbo laikas: I-V – 10.00-21.00, VI-VII – 09.00-21.00

Pripetės nacionalinis parkas

Baltarusijoje yra keturi nacionaliniai parkai ir Pripetės parkas yra vienas iš jų. Tiesa, jis yra ne Minske, tačiau netoli jo, tad jeigu esate sostinėje – pavažiuokite šiek tiek į šoną. Parkas įkurtas tam, kad būtų išsaugota aplink Pripetės upę esanti gamta.

Šiuo metu Pripretės parko gamta džiugina savo natūralumu, tad tai puiki vieta iškylautojams. Šis parkas mėgstamas turistų vien todėl, kad upės pavadinimas išduoda, jog kažkur ji teka pro Pripetės miestelį, kuriame įvyko didžiausia ekologinė katastrofa.

Minskas

Minskas

Pergalės aikštė

Minsko centre esanti Pergalės aikštė yra prekeivių vieta. Tiesa, žmonės čia šurmuliuoja tik švenčių metu, taigi, užsukus įprastą dieną, neteks atsidurti žmonių minioje. Šioje lankytinoje vietoje galima nusipirkti pavalgyti, na, o kainos labai patiks lietuviams.

Parke taip pat yra didelis apžvalgos ratas. Atrodo kiek nesaugiai, tačiau jeigu norite sugrįžti į vaikystę – tai puiki vieta pakilti kiek aukščiau ir apžiūrėti Minską.

Viešbučių Minske rezervavimas

Dėmesio! Pateikiame jums geriausius viešbučių pasiūlymus Minske! Peržiūrėkite pačius geriausius pasiūlymus ir rezervuokite sau labiausiai patinkantį viešbutį! Užsisakykite iš anksto ir sutaupykite!Booking.com

Jeigu norite pamatyti nuostabias lietuviškas pilis – teks keliauti kiek toliau nuo Minsko, tačiau tikrai verta. Galima drąsiai sakyti, kad šalyje sovietmetis vis dar gyvas ir Minske tai puikiai matyti. Visgi, išvykus už jo ribų atsiveria visiškai kitokia Baltarusija.

Neegzistuoja toks miestas, kuriame nebūtų lankytinų vietų gausos, kurios džiugintų turistų akis. Visgi, Minskas yra gana silpnas lankytinų objektų sąrašu.

Smagiausia čia laiką gali praleisti naktinio gyvenimo mylėtojai, tačiau reikėtų saugotis, negerti gėrimų iš nepažįstamo rankų, pasirinkti saugią vietą. Taip pat per daug nesmaguriaukite gatvės prekeivių maistu, kadangi dažnas vėliau skundžiasi nemaloniais skrandžių skausmais.

Minsko žemėlapis

Video: lankytinos vietos Minske