Olandija lankytinos vietos

Jei dar neteko lankytis šioje spalvingoje bei turinčioje kuo nustebinti šalyje, būtinai pasidomėkite galimybe čia apsilankyti kartu pasinaudojant proga pažinti autentišką, amžių suformuotą valstybės veidą. Visa eilė vietų, dėl kurių turistai pasirengę įveikti net didžiausius atstumus, įspūdingi parkai, vienas už kitą vaizdingesni miestai ir miesteliai, šimtmečių senumo pastatai, pramogų zonos tiesiog užburia savo įvairove. Dar patogiau ir greičiau keliausite nusprendę Olandijoje išsinuomoti automobilį. Taupydami laiką išvysite dar daugiau nei planavote, pasieksite atokiausius kampelius, patirsite daug smagių nuotykių. Na, o mes rekomenduotume pasižymėti šiuos taškus.

Pažintį su Olandija pradėkite nuo sostinės Amsterdamo. Pastarajame laukia visas spektras veklos.

Tikru perliuku galėtume pavadinti Karališkuosius rūmus. Tai didžiausias sostinėje aptinkamas pastatas. Užsukę vidun pasidairysite  ne tik po puošnų interjerą bet ir išvysite garsųjį Mozės paveikslą.

Automobilio nuoma Olandijoje

Tuo pačiu vertėtų pasivaikščioti ir Dam aikštėje, kurioje sutiksite nemažai vietinių skubančių į darbus ar populiarųjį gėlių turgų.

Amsterdamas

Netoliese įsikūręs Raudonųjų žibintų kvartalas gerai žinomas dėl savo nevaržomų linksmybių, veikia Olandijos kazino, nacionalinis muziejus pristatantis eksponatus susijusius su šalies istorija bei kultūra.

Jordaan rajonas, ko gero geriausia stotelė norintiems apsipirkti, paragauti tradicinių patiekalų, apžiūrėti senovinės architektūros paveldą.

Madam Tiuso muziejus– objektas, kurio irgi nevalia praleisti pro akis. Žymiausias pasaulio asmenybes čia atvaizduotos dėka itin tikroviškų vaškinių skulptūrų, tad popietė nusimato ypač intriguojanti.

Ieškantiems linksmybių siūlytume neaplenkti Rembrandt aikštės. Pastarojoje esama ne vieno puikaus naktinio klubo, baro, restorano, taigi sau patrauklų vakaro praleidimo būdą atras bet kuris miesto svečias.

Labai svarbus momentas prieš atvykstant yra nakvynės pasirinkimas. Viešbučiai Olandijoje išties viena labiausiai išplėtotų paslaugų rūšių. Jei norite sutaupyti, patartume rezervacija pasirūpinti iš anksto, antraip vietoje laisvo kambario vidutinės klasės viešbutyje galite ir neatrasri.

Besidairantiems kažko autentiško tiks viešnagė Zaanse Schaus kaimelyje. Tai tipišką šalies kraštovaizdį iliustruojanti vieta žavinti mediniais namukais, vėjo malūnais, tikro olandiško sūrio degustacijomis, jaukiomis suvenyrų parduotuvėlėmis.

Išskirtinė ir Muiderslot pilis iškilusi dar 1280 metais. Šis akmeninis šedevras neabejotinai paliks gilų įspūdį. Taip pat pilyje veikia nacionalinis muziejus, o pagrindiniu akcentu tampa gigantiškas fontanas.

Muiderslot

Kerinti atmosfera, šimtai atspalvių, nuostabūs aromatai lauks visų atvykusių į Keukenhofo gėlių parką. Įprastos akiai ir rečiausios gėlių rūšys sudomins net per daug nesidominčius augalais, o kur dar kilometriniai tulpių laukai.

Kinderdijk– išskirtinis taškas, mat vienoje teritorijoje stovi net 19 malūnų, kas atrodo tikrai nekasdieniškai.

Tikriems ekstremalams vyšnia ant torto taps ekskursija po ledo barą. Lediniai čia ne tik baldai, bet ir bokalai, sienos ar paveikslai. Dėl didelio populiarumo reiktų vietas užsakyti iš anksto.

Viešbučių Olandijoje rezervavimasBooking.com

Bet yra ir kitas variantas jei šaltis jume ne prie širdies. Įdomi patirtis būtų pasivaikščiojimas Valkenborgo požeminiais tuneliais. Kelis šimtus kilometrų besitęsiantis ruožas padės geriau suvokti ankstesnį olandų protėvių gyvenimą, o nuotaiką praskaidrins ir dažnai lankytojams rengiamos atrakcijos.

Valibi pasaulis– visos šeimos pramogų meka. Apžvalgos ratai, traukinukai, linksmieji kalneliai bei šimtai kitų aktyvaus laisvalaikio zonų dieną pavers tiesiog nepakartojama.

Užsukite į Artis zoologijos sodą. Karaliauja jame aišku, gyvūnai, bet ir augalai, skulptūros, muziejus turi savo erdves kartu papildydami bendrą sodo kompoziciją.

Visas šis gėris, geriausi viešbučiai Olandijoje, draugiškas sutikimas, rūpestis kiekvienu turistu tik pačioms įsimintiniausioms jūsų atostogoms, dovanosiančioms šimtus malonių akimirkų.

Pasinaudokite automobilio nuomos galimybe, išsirinkite dviratį, judėkite pėsčiomis – kiekvienas iš šių būdų tinkamas norint praturtinti gyvenimą neįkainojamais prisiminimais.