Paryžiaus Disneilendas: svarbiausia informacija

Disneilendas – ne tik vaikus, tačiau ir suaugusius žavinti vieta, kuri leidžia nukeliauti tarsi į pasakų šalį. Troliai, nykštukai ir kiti pasakų personažai, įvairiausi atrakcionai bei skanus maistas – visa tai vilioja Disneilendo gerbėjus. Svarbiausia, kad nebūtina keliauti į JAV, jeigu norite pamatyti Disnėjaus pramogų parką. Analogiškas yra Prancūzijoje. Tad nieko nelaukite! Įsigykite bilietą į Paryžių ir išbandykite  vieną linksmiausių pramogų savo gyvenime.

Automobilių nuoma Paryžiuje

Vykdomi tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Prancūziją, tad neteks gaišti laiko oro uostuose persėdant. Tiesioginių skrydžių galimybės yra vienas iš veiksnių, kuris skatina keliauti į tas šalis, kurios anksčiau Jums nekėlė jokios nuostabos.

Disneilendas Paryžiuje

Disneilendas Paryžiuje

Kelionė mašina ir kitomis transporto priemonėmis Prancūzijoje

Dažnas atvykęs į Prancūziją nusprendžia išsinuomoti transporto priemonę ir su ja keliauti po šalį. Tai patogus būdas pamatyti ne tik labiausiai rekomenduojamas lankytinas vietas, tačiau ir vietinių gyventojų (ypač gyvenančių mažuose miesteliuose) kasdienybę. Būtent tai geriausiai perteikia šalies dvasią.

Išsinuomavus mašiną pasiekti Disneilendą nebus sunku, kadangi galėsite tiesiogiai, naudojant GPS, važiuoti į atitinkamą tašką.

Jeigu nusprendėte pasirinkti viešą transportą (tai pigiausia alternatyva), tokiu atveju galite rinktis vieną iš šių galimybių:

  • Vykite autobusu. Kaina į vieną pusę yra 7 eur ir palyginus ši kaina gana nedidelė. Vykite autobusu iš vienos iš šių stotelių: Charles de Gaulle Etoile, Auber, Chatelet Les Halles, Gare de Lyon arba Nation.
  • Vykite traukiniu. Nurodyta kryptis turėtų būti Marne la Vallee/Disneyland ir Boissy-Saint-Leger. Geriausia pirkti ne vieno karto, tačiau dienos arba dviejų bilietą. Ypač tokiu atveju, jeigu planuojate daug važinėtis traukiniais. Paprasčiausiai taip pavyks nemažai sutaupyti. Ypač tokiu atveju, jeigu esate studentas ir turite ISEC kortelę. Kelionė trunka iki 40-ies min. Traukiniai važinėja nuo 06.00 iki 23.00, tad atrasite Jums patogų laiką.

Kaina

Siūloma galimybė įsigyti bilietą internetu. Tai leidžia sutaupyti kiek laiko stovint gyvoje eilėje, kuriu dažniausiai reikalauja kantrybės. Tiesa, perkant bilietą internetu ir norėdami jį parodyti darbuotojui turėsite parodyti ir asmens dokumentą, kuris įrodo, kad esate bilieto savininkas. Visgi, įvertinus, kokia yra bilietų kaina – tai gana normalu.

  • Vienos dienos bilietas suaugusiam asmeniui kainuoja 84 eurus, o vaikui nuo 3 iki 11 metų – 77 eur. Vaikai, kurių amžius iki 2 metų – nemokamai gali lankytis parke.
  • 2 dienų bilietas gaunasi pigiau, kadangi jo kaina suaugusiam, t.y. asmeniui iki 12 metų kainuoja 140 eur. Tuo tarpi kaina vaikams – 130 eur.
  • Galiausiai trijų dienų bilietas suaugusiam asmeniui Jums kainuos 170 eur, kai vaikui 160 eur.

Kainos nemažos, tačiau nepamirškite, kad tai suteikia galimybę mėgautis beveik visais atrakcionais. Problema, kad visur prie atrakcionų driekiasi ilga eilė, tad norint išbandyti nemažą skaičių atrakcionų – rekomenduojame pirkti kelių dienų bilietą. Juolab, netoli yra viešbutis, kur galite pernakvoti ir ryte vėl iš naujo grįžti į vieną smagiausių pramogų parkų Europoje.

Parkas veikia nuo 10.00 valandos iki 23.00 valandos. Dažniausiai jis yra atviras net ir švenčių dienomis.

Disneilendas

Disneilendas

Įdomūs faktai apie Disneilendą

Ši nuostabi pramogų vieta patinka ne tik vaikiams, tačiau ir suaugusiems asmenims, tad apsilankyti tikrai verta, kadangi kiekvienas atras sau smagią pramogą.

JAV Disneilende, atidarymo dieną, buvo vos 18 atrakcionų. Įsivaizduokite, kaip greitai ir sėkmingai viskas išsiplėtė. Štai ši Pramogų vieta Paryžiuje atsidarė 1987 metais.

Tiek JAV, tiek Prancūzijoje esantis pramogų parkas išsiskiria itin didele šiukšlių dėžių gausa. Kiekvienas asmuo stovi per 30 metrų nuo šiukšledėžės. Taip skatinama būti atsakingiems ir rūpintis aplinka.

Viešbučių Disneilendo apylinkėse rezervavimasBooking.com

Aplankyti šią nuostabią vietą tikrai verta, kadangi ji nepalieka abejingų. Svarbiausia paskirti kuo daugiau laiko, kadangi tai vieta, kuriai niekaip neužteks kelių valandų. Galiausiai dėl kelių valandų Juk ir neverta mokėti tokių didelių pinigų.

Video: pramogos Disneilende

Disneilendas žemėlapyje