Prancūzija – lankytinos vietos

Prancūzija yra viena iš tų šalių, kuri dažniausiai domina viso pasaulio gyventojus. Ji labai dažnai pavadinama kultūros, mados bei elegancijos sostine, tad kiekvienas, kuris nori pasivaikščioti siauromis Paryžiaus gatvelėmis, turėtų čia atvykti.

Tiesa, tai valstybė, kuri laukia turistų ištisus metus, kadangi čia rasite ką veikti ir žiemos metu, ir vasara. O kad lankymasis būtų produktyvesnis – nurodysime svarbiausius taškus, kuriuos būtina aplankyti, kad jaustumėtės, kad gerai pažinote šią nuostabią šalį.

Automobilio nuoma Prancūzijoje

Asteriksas

Pramogų parkas „Asteriksas“ laukia visų, kurie nori labai smagiai praleisti laiką. Tai tikrai nėra vieta skirta tik vaikams, kadangi ir suaugusieji čia gali rasti labai daug įvairiausių pramogų, kurios leis smagiai praleisti laiką ir tuo pačiu aktyviai pajudėti. Atskiros zonos suskirstymas pagal tai, kokias konkrečiai pramogas čia rasite, kad netektų laukti eilėje iki tikslo, kuris Jūsų netenkins. Jeigu norite smagiai praleisti laiką – tokiu atveju šis parkas yra geriausias pasirinkimas. Čia galima labai laisvai praleisti visą dieną, kadangi greta pramogų juk dar reikia ir pavalgyti bei pailsėti.

Prancūzija - lankytinos vietos

Prancūzija

Alpių kelias

Didžiųjų Alpių kelias yra viena įsimintiniausių vietų Prancūzijoje, kuri labai dažnai nuvertinama visiškai be reikalo. Kelio ilgis siekia net 700 km. Važiuojant automobiliu galima pasigrožėti paprasčiausiai tam atimančiais vaizdais, kurie padės įkvėpti gyvybės, gyvenimo ir paprasčiausiai pasijausti ypatingu bei magišku. Kalnų viršūnės siekia dangų, tad tai atrodo dar įspūdingiau.

Bonifacas

Nuostabus miestas Bonifacas taip pat sulaukia gana mažai dėmesio palyginus su tuo, kiek daug jis yra vertas. Tai miestas, kurį rasite ant skardžio virš jūros ir tai jam suteikia daugiausia išskirtinumo bei elegancijos. Tas jaukumas toks trapus! Jame akis labiausiai traukia senamiestis, kuris išlaikęs savo autentiką ir todėl atrodo labai įspūdingai. Rekomenduoja čia apsigyventi bent jau savaitei ir tikrai pajusite ramybę, kuri padės pamiršti visus vargus ir rūpestėlius, kurie trukdė jaustis laimingam.

Ardešo tarpeklis

Tai vieta, kurioje labiausiai akis traukia didelė uolų gausa. Pačių įvairiausių formų, dydžių bei spalvų uolos atrodo labai įspūdingai, tad jeigu norite pamatyti fantastiško grožio tarpeklį – būtinai čia apsilankykite. Šis gamtos fenomenas dažniausiai atima žadą ir nepalieka abejingų.

Grande Randonnee

Jeigu esate aktyvaus laisvalaikio mylėtojas, tokiu atveju šis specialiai žygiuoti mėgstantiems žmonės  sukurtas maršrutas yra geriausias pasirinkimas. Visas jo atstumas siekia net 180 km, tačiau, suprantama, nebūtina išsikelti sau tokių didelių tikslų. Ėjimas dažniausiai būna labai meditacinis, kadangi galite visiškai atsipalaiduoti ir tuo pačiu aplankyti greta prasilenkiamas vietas. Daugelis tikina, kad ši kelionė tampa tikrai labai įsimintina.

Paryžius

Prancūzijos sostinė turi tikrai labai daug įvairiausių lankytinų objektų, tad kiekvienas ieškantis kaip smagiai praleisti laiką – ras ir sau labiausiai tinkamas pramogas. Paminėsime pačias pagrindines, kurios dažniausiai lankomos ir labiausiai sulaukia dėmesio.

  • Eifelio bokštas ir ne tik Paryžiaus, tačiau visos Prancūzijos simbolis. Jo aukštis yra net 324 metrai. Statytas dar XIX amžiuje jis išliko iki šių dienų ir dažnai vadinamas meilės simboliu.
  • Eliziejaus lauko yra pati garsiausia ir tuo pačiu gražiausia Paryžiaus gatvė, kurią supa nuostabi gamta, restoranai, kavinės bei parduotuvės.
  • Triumfo arka yra dar vienas Paryžiaus simbolis. Ji buvo užsakyta Napolenono Bonaparto. Suteikiama galimybė užlipti į arkos apžvalgos aikštelę.
  • Dievo katedra yra vienas gražiausių religinių objektų visoje Prancūzijoje. Tai viduramžių statinys, kuris simbolizuoja krikščionybės atėjimą į Europą.
  • Luvras yra pats garsiausias šalies muziejus, kuriame galima rasti pikiai visame pasaulyje žinomus meninius šedevrus.

Viešbučių Prancūzijoje rezervavimasBooking.com

Prancūzija – nuostabi šalis. Lankytinų vietų gausa jus nustebins ir kiekvienas susiras tokias pramogas, kokios jam labiausiai patinka!

 

Video: Gražiausios vietos Prancūzijoje

Prancūzijos žemėlapis