Slidinėjimas 2019

Artėja naujas slidinėjimo sezonas, taigi, būtent dabar yra pats palankiausias metas planuotis keliones į kalnus. Nors esama vietų, kuriose sniegingomis trasomis galima mėgautis ištisus metus, bet sutikite, tas tikrasis stovėjimo ant slidžių malonumas aplanko tik atėjus žiemai. O ir pačių slidinėjimo centrų pasiūla tuo metu gerokai platesnė.

Didžiausiu galvosūkiu kartais tampa konkrečios krypties išsirinkimas, ypač jei į tokio tipo išvyką leidžiatės pirmą kartą. Nuspręsti bus paprasčiau jei iš anksto susidėliosite aiškų planą kiek laiko skirsite pagrindinėms veikloms, važiuosite su šeima, gal didele draugų kompanija, norėsite apsigyventi arčiau trasų ar atstumas nesukelia didesnių rūpesčių.

Automobilių nuoma užsienyje

Savo ruožtu paruošėme keletą rekomendacijų, sulaukiančių tik teigiamų atsiliepimų bei liaupsinamų daugumos kelionių agentūrų.

Slidinėjimas 2019

Slidinėjimas 2019

Slidinėjimas Austrijoje

Jei kalbėtume apie daugiausiai lankomus slidinėjimo kurortus Europoje, neabejotinai į top trejetuką patektų Austrija. Per šią šalį besidriekiančios Alpės idealiai tinka žiemos sporto užsiėmimui.

Čia rasite tik aukščiausios kokybės trasas, patogų ir gerai išvystytą susisiekimą, modernias technologijas, platų apgyvendinimo paslaugų spektrą, leidžiantį prisitaikyti tinkamiausią variantą pagal savo piniginę.

Žymiausi vietos slidinėjimo centrai būtų Flachau (ypač rekomenduotinas atvykstantiems su vaikais), Gašteino slėnis (stebinantis dar ir žavingu senamiesčiu) bei Išglas (turintis ką pasiūlyti norintiems daugiau nei tik popietės ant slidžių).

Slidinėjimas Italijoje

Kitas senojo žemyno perliukas – Italija. Nepriekaištingai suplanuota keltuvų infrastruktūra, nuolatos atnaujinamos bei kruopščiai prižiūrimos trasos suteiks tikrą slidinėjimo malonumą.

Ką veikti Italijos slidinėjimo kurortuose tikrai ras ne tik puikiai įvaldę slides, bet ir visiškai neturintys patirties turistai. Iš kelių dešimčių kurortų išskirtume Livigną, Skirami Dolomiti ir Val Gardeną.

Slidinėjimas Ukrainoje

Tiems, kam anksčiau paminėti kraštai kiek per brangūs siūloma patraukli alternatyva – slidinėjimas Ukrainoje.

Pastarojoje irgi galima atrasti kokybe Italijai stipriai nenusileidžiančių trasų, o ir kainos ganėtinai viliojančios.

Ko gero, pagrindiniu tašku visgi išlieka Bukovelis. Atvykti į šį kurortą verta, net nesusipažinusiems su žiemą populiariu sportu, mat visi apmokymai ”žaliems” yra visiškai nemokami.

Viešbučių rezervavimasBooking.com

Po aktyvios dienos jėgas atgauti kvies šiuolaikiškas vandens parkas.

Slidinėjimas Gruzijoje

Norintiems jaustis kaip namuose, negalima praleisti pro akis draugiškosios Gruzijos.

Vos atvykę į didžiausią šalyje Gudaurio slidinėjimo centrą, būsite pasitikti kaip karaliai. Be visa ko, nepamirštamus įspūdžius padovanos ir svaiginantis 2,1 km aukštis, o į aukščiausią kalno tašką pasikelsite sraigtasparniu.

Papildoma atrakcija – adrenalino kupini skrydžiai parasparniu.

Slidinėjimas Lenkijoje

Visai mūsų kaimynystėje įsikūręs Wosir-Szelment žiemos sporto centras akį patraukia moderniais sprendimais. Prie viso to prisideda ir išties išskirtinai atrodantis Wielki ežeras. Nepasigesite nei trasų, nei papildomų pramogų, įskaitant sniegą parką, natūraliai susidarančią čiuožyklą.

Slidinėjimas Slovakijoje

Turbūt esate nemažai girdėję apie Slovakijos slidininkų rojų. Taip, tai ideali kryptis susiruošusiems į žiemos kelionę.

Būtent Slovakijoje nuolatos rengiamos didesnės ar mažesnės varžybos, o kartais susirenka net geriausi pasaulio slidininkai! Iš didesnių taškų paminėtume Jasna, Lomnica, Vratma pavadinimus.

Slidinėjimas Čekijoje

Nepriekaištingai turistų pramogoms paruoštas inventorius, stebinančiai žemos kainos, romantiški pasivažinėjimai arklių traukiamomis rogėmis – kalba sukasi apie Čekiją.

Spindleruv Mlyn, Pec pod Snežkou, tik keli, neišdildomus prisiminimus paliksiantys kurortai. Unikalumo šiems kraštams prideda itin stora, tikro sniego danga. Dėl šios priežasties, kartais tikrai verta pamąstyti ar būtina leistis į kitą Europos galą, kai tokie privalumai yra čia pat?

Slidinėjimas Latvijoje

Turite vos vieną kitą laisvą dieną? Tada rinkitės Latvijos arba mūsiškės Lietuvos slidinėjimui skirtas zonas.

Kad ir tą pačią Druskininkų Snow Areną, kurioje mėgautis žiema galima nepaisant esamo metų laiko, o štai Liepkalnio trasos – fantastiška proga kojas apšilti po atviru dangumi.

Kiek didesne pasiūla pasigirtų Latvija. Laukiami bus tiek slidininkai, tiek ir snieglenčių gerbėjai. Grįžti namo spėsite dar tą pačią dieną, o iš lankomiausių vietų paminėtume Siguldą, Riestukalnį, Žagarkalnį.

Įsigykite kelionę artimiausioje agentūroje ir sutaupykite, kol išaugęs norinčiųjų skaičius neįtakojo kainų šuolio.

Iš anksto raginame rezervuoti ir viešbučius, svečių namus, kad atvykus į vietą nekiltų papildomų rūpesčių dėl būsimo nakvynės.