Slidinėjimas Austrijoje

Viena populiariausių šalių tarp besirenkančių slidinėjimo pramogą išlieka būtent Austrija. Ši vieta jau senokai užsitarnavo vieno iš geriausių kurortų, pritaikytų būtent žiemos sporto malonumams vardą.

Modernios trasos, platus spektras įvairiausio lengvumo atkarpų slydimui neleidžia nuobodžiauti nei pradedančiajam, nei, juo labiau, patyrusiam slidininkui.

Pasijusti tarsi sniego šalyje galima bet kuriuo metų laiku, o tai ypač aktualu atostogauti susiruošusiems būtent vasarą.

Automobilių nuoma Austrijoje

Kruopščiai prižiūrimi viešbučiai, nuostabios apylinkės, skanus maistas bei nuoširdus rūpestis kiekvienu svečiu, yra dar viena priežastis kodėl turėtumėte rinktis Austriją.

Trumpai apžvelkime pačius populiariausius vietos taškus.

Išglas slidinėjimo kurortas

Bene žymiausias kalnų kurortas Austrijoje – Išglas. Šioje vietovėje, besidriekiančioje palei pat valstybės sieną galima atrasti per 60 slidininkams skirtų trasų. Dėl gausaus keltuvų skaičiaus netenka laukti ilgose eilėse norint užsikelti į pačią kalno viršūnę.

Išglas slidinėjimo kurorte pakankamai ilgai tęsiasi ir pats sezonas (apie 5 mėnesius), tad patogu būsimą išvyką planuotis iš anksto. Be visa ko, sudarytos sąlygos keliauti į paprastus žygius po kalnus tiems, kam stovėjimas ant slidžių ne prie širdies ar tiesiog pabosta.

Zeldeno slidinėjimo kurortas

Dar vienas “perliukas‘‘ – Zeldenas. Čia taip pat esama ypač ilgų slidinėjimo trasų, kurias įveikti bus tikrai ne taip lengva.

Mėgstantiems romantiką, siūloma prasičiuožti rogių keliu, kurio žavesį dar labiau sustiprina elegantiškai įrengtas apšvietimas. Smagiai leisti laiką kvies gausus maitinimo įstaigų pasirinkimas, o dienos pabaigai puikiai tiks naktinėms linksmybėms pritaikytos erdvės.

Šaunia atrakcija taps ir ekskursijos po teritoriją, garsėjančią įspūdingais ledkalniais.

Slidinėjimas Austrijoje

Slidinėjimas Austrijoje

Gasten slidinėjimo kurortas

Daug ką nuveiksite pasirinkę Gasten slėnį. Jame atsipalaiduoti leis maudynės gydomosiose karštose versmėse.

Besidomintys gamtiniais ypatumais, raginami aplankyti gan išskirtinį tašką – požemines radono galerijas, kurios irgi pasižymi tam tikromis, sveikatai naudingomis savybėmis.

Įspūdį paliks ir gigantiškasis, visus 140m siekiantis tiltas, o iš netoliese esančios apžvalgų aikštelės atsivers pasakiškos panoramas.

Prieš užsisakant kelionės bilietus, labai svarbu susiplanuoti kur apsigyvensite. Viešbučių bei kitų rūšių apartamentų svečiams siūloma daug, tad nakvynei svarbu išsirinkti jūsų poreikius labiausiai atitinkančią vietą.

Jei norite sutaupyti, tuomet labiau apsimokėtų dairytis į nedidelius svečių namus, o jei tikitės komfortiško kambario su visais patogumais, maitinimu kelis kartus per dieną – geresnis variantas būtų viešbutis.

Būtinai pasidomėkite kainomis, nepatingėkite jų palyginti. Nepraleiskite pro akis tokių aspektų kaip atstumas nuo slidinėjimo trasų, kad turėtumėte tikrai gerą, nerūpestingą viešnagės laiką.

Kapruno slidinėjimo kurortas

Neturintiems patirties slidinėjant ar jau tapusiems tikrais šio užsiėmimo asams rekomenduotume Kapruno regioną. Be stovėjimo ant slidžių, pastarajame yra į ką pasižiūrėti ir senamiestyje.

Taip pat nevertėtų aplenkti tokių objektų kaip Priloj tvirtovė ar Šv.Ipolito bažnyčia. Išlieta čiuožykla Kaprune kasdien pritraukia mėgstančius čiuožimą, o vienoje iš kelių veikiančių slidinėjimo mokyklų galima vietoje pramokti teisingo slydimo technikų.

Pictoli slidinėjimo kurortas

Jei dievinate aukštį, neabejotinai pamilsite Pictolį. Šis kurortas įsikūręs svaiginančiame 1500 metrų aukštyje, tad galima sakyti debesis liesite ranka.

Ilgos slidinėjimui palankus sezonas, daugybė trasu bei akiai patrauklūs vaizdai pavers atostogas vienomis įsimintiniausių gyvenime.

Tai tik keli į šios dienos apžvalgų akiratį patekę slidinėjimo kurortai, mūsų nuomone nusipelnę daugiausiai dėmesio. Visgi, Austrija išties turi kuo pasigirti ir mažesnių ar didesnių snieguotų viršukalnių aptiktume bene kiekviename Alpių kampelyje.

Viešbučių rezervavimas Austrijoje
Booking.com

Dėl aukščiausios klasės aptarnavimo bei saugos palaikymo, visiems, pabuvojusiems Austrijoje išlieka tik patys geriausi prisiminimai. Nenuostabu, kad auganti paklausa skatina ir didesnę pasiūlą, o štai slidinėjimo instruktorių skaičius sparčiai kyla į viršų neįtikėtinais tempais.

Puikiai išvystyta keltuvų infrastruktūra patogiai apjungia skirtingus slėnius, tad išsiplečia ir pačių turistų galimybės per trumpesnį laiką išbandyti kuo daugiau skirtingų trasu. Dėmesį patraukia vietos įžymybės, nuostabūs kalnų nameliai ar eiliniai vietinių namai, turintys savitumo, būdingo tik šiam kraštui.

VIDEO: slidinėjimas Austrijoje