Slidinėjimas Čekijoje

Slidinėjimas  Čekijoje gali būti puikus pasirinkimas, kai aktualu gauti kokybiškas paslaugas už piniginei draugišką kainą.

Nors kalnų aukštis šiame krašte nėra pernelyg įspūdingas, bet trasų įvairovė, kasmetinis jų atnaujinimas bei nuoširdžiai įdedamos pastangos, kad kiekvienas kurorto svečias liktų patenkintas bei norėtų čia sugrįžti dar ne kartą, atrodo, atsiperka su kaupu, mat lankytojų gausu viso sezono metu.

Smagu, kai paslaugų spektras neapsiriboja vien įprastu slidinėjimu, mat turintiems daugiau laiko siūlomos tokios atrakcijos kaip arklių traukiamos rogės ar žiemą populiaraus sporto varžybų stebėjimas.

Automobilių nuoma Čekijoje

Akį pamalonina ir žavingas kraštovaizdis, dėka sniego paklotės apsigaubiantis magiška atmosfera. Taigi kraunamės lagaminus ir nepamirštame šiek tiek vietos juose palikti naujiems įspūdžiams.

Spindleruv Mlyn kurortas

Pažintį su Čekijos sniegynais raginame pradėti nuo Spindleruv Mlyn kurorto. Pastarajame bendras trasų ilgis skaičiuojamas net keliomis dešimtimis kilometrų, tad tikrai turėsite produktyvią ir užimtą dieną.

Siekiant išvengti ilgų laukiančiųjų eilių, įrengta keliolika keltuvų, o neturintiems kur palikti atžalų siūloma kalnų vaikų darželio paslauga.

Adrenalino išsiilgusiems turistams pritaikytas įspūdingas sniego parkas, lygumų trasos, o mėgstančių ramesnį laisvalaikį lauks tokios atrakcijos kaip pasivažinėjimas rogėmis, boulingas bei vandens pramogų parkai.

Slidinėjimas Pec pod Snežkou

Pasigedote tikrų žiemų su didžiulėmis, natūralaus sniego pusnimis? Vykite į Pec pod Snežkou. Lankytojų čia laukia skirtingų lygių trasos, galimybė paslydinėti netgi tamsiuoju paros metu, nuostabia patirtimi taps modernus sniego parkas su skirtingų formų figūromis, pačioje viršukalnėje esanti apžvalgų aikštelė, iš kurios atsiveria neįtikėtinos panoramos bei kitos netikėtos staigmenos.

Slidinėjimas Kauty nad Desnou

Kauty nad Desnou slidinėjimo centras patrauklus dėl itin dėkingos teritorijos, apimančios nemažą kraštovaizdžio parko dalį. Centre veikia keturios, specialiai parengtos trasos, o slidininkus į kalną nugabena šiuolaikiškai sukomplektuoti keltuvai.

Pustevny kurortas

Jei galvojate ne tik apie svaigius skrydžius nuo tramplino, bet tuo pačiu ir pažintines ekskursijas po regioną, pasižymėkite Pustevny. Tai ramesnis taškas vertinantiems privatumą bei kokybišką poilsį.

Vietoje išsinuomosite visą reikiamą inventorių, nesusidūrę su slidėmis apmokyti bus slidininkų mokyklose, o išalkę skrandžius pripildys kavinėse. Kadangi šis miestelis garsus savo architektūriniu lobiu, būtinai skirkite laiko pastatų apžiūrai.

Įpratusiems kelionėms ruoštis savarankiškai puikus sprendimas būtų leistis į kelią nuosavu automobiliu. Vos per pusę paros turėtumėte pasiekti savo tikslą, o ir grįžti galėsite tada, kai jums prireiks.

Nepamirškite pasidomėti apgyvendinimo paslaugas teikiančiais viešbučiais, svečių namais ar galbūt kurorte stovinčiais tradiciniais kalnų nameliais. Žinoma, norintiems pasimėgauti patogumais, erdvumu, nepriekaištingu aptarnavimu vertėtų rezervuoti viešbučio kambarį.

Neišlaidaukite pernelyg dideliems plotams, kai vykstate dviese ar pavieniui. Papildomai sutaupyti padėtų kruopštus kainų palyginimas. Taigi nepalikite visko paskutinei minutei, antraip papildomų rūpesčių išvengti nepavyks.

Harrachov kurortas

Pabaigai pristatysime dar kelias stoteles,  nusipelniusias atskiro aptarimo. Pirmoji iš jų būtų Harrachov slidinėjimo kurortas. Tai ypatingų panoraminių vaizdų bei neatkartojamos atmosferos vieta.

Pramokti slydinėti galėsite vienoje iš kelių veikiančių mokyklų pradedantiems slidininkams, taip pat išsinuomosite reikalingą įrangą, išbandysite šildomą rogučių trasa, aplankysite muziejus.

Viešbučių rezervavimas Čekijoje
Booking.com

Černa Hora kurortas

Prie to pačio reiktų paminėti ir Černa Hora. Pastarasis pritaikytas ir šeimoms, kas svarbu keliaujant su vaikais. Visos trasos nuolatos padengiamos dirbtine sniego danga, taip išsaugant geriausią efektą.

Čia rasite skirtingų lygių bei sudėtingumo trasų, o pažengusiems dar ir slalomą. Sezonas paprastai trunka apie keturis mėnesius.

Tikimės, kad šie trumpi žinomiausių slidinėjimo kurortų aprašymai leido susidaryti aiškesnę nuomonę ar net galutinai nuspręsti, kur vyksite šiemet. Linkime kuo spalvingesnio bei išskirtinio laiko, akimirkų, netikėtų, bet malonių siurprizų ir visi gyvenimo nusileidimų nuo tramplinų.

Video: slidinėjimas Čekijoje