Slidinėjimas Italijoje

Besiruošiantiems slidinėti, nevertėtų, o gal net ir neįmanoma pamiršti apie tokią kryptį kaip Italija. Ši šalis garsėja ne tik nuostabia gamta. Čia driekiasi nemenka Alpių atkarpa, puikiai tinkanti ieškantiems žiemos net pavasariui besibaigiant.

Pakankamai didelis slidinėjimo trasų skaičius, konkurencinga kaina, palankus klimatas bei papildomi užsiėmimai tik nulipusiems nuo slidžių garantuoja smagų ir draugišką piniginei laisvalaikį.

Automobilių nuoma Italijoje

Apžvelgsime kelis kurortus, kuriuos dažniausiai renkasi turistai iš užsienio.

Livinjo slidinėjimo kurortas

Prie itin daug dėmesio sulaukiančių vietų galėtume priskirti Livinją. Už pakankamai patrauklią sumą apturėsite nuostabią popietę kalnuose. Nors kainos nesikandžioja, kokybė išlieka aukštumose.

Kelios dešimtys keltuvų nesudaro ilgų eilių, o per pusmetį trunkantį sezoną, tikrai nebus sudėtinga prisitaikyti savo atostogų tvarkaraščio.

Pačiame Livinjo apsipirkite be jokių pridėtinių mokesčių, tad suvenyrais apdovanoti galėsite visą būrį draugų ar šeimos narių. Tarp kitų pramogų rekomenduotume išbandyti pasivažinėjimą sniego motociklu bet prasičiuožimą rogutėmis.

Slidinėjimas Italijoje

Slidinėjimas Italijoje

Bormio slidinėjimo kurortas

Besidominčius istorija, ypač sudominti turėtų Bormijus. Tūkstantmečių senumo vietovėje iki šiandienos išvystumėte galybę išskirtinės architektūros statinių, gyvybingieji šaltiniai ar pirtys jau seniai tapę neatsiejama kurorto dalimi.

Paviešėti Bormijuje verta ir dėl kokybiškų SPA kompleksų padėsiančių atgauti jėgas po aktyvios popietės ant slidžių.

Slidinėjimas Val Gardenoje

Su žavinga apylinkių panorama jus pasitiks Val Gardena slėnis, o jame dar keli miesteliai. Užsukę į Selvą Gardeną dar ir su pačiūžomis praskriesite, o dėkingos lygumos leis patirti slydimo malonumą net iki 100 kilometrų ilgio trasose.

Norintiems apsipirkti siūlytume neprasilenkti su Ortiru gyvenviete, žinoma kaip prekybininkų meka.

Daug gamtos grožybių išvysite atvykę į St. Cristina miestelį, besididžiuojantį beveik 200 kilometrų siekiančiu slidinėjimo trasu tinklu.

Val di Fiemme slidinėjimo kurortas

Nuobodžiauti netektų pasirinkus Val di Fiemme region. Iš plataus skirtingų lygių slidinėjimo zonų, jūsų gebėjimus atitinkančią atrasite be didelių sunkumų, nes čia pagalvota apie kiekvieno kurorto svečio poreikius.

Tuo pačiu galėsite apžiūrėti jaukius, visai netoli įsikūrusius Kovalzės bei Predako miestukus.

Nakvynei Italijoje skirtų viešbučių ar svečių namų esama pačių įvairiausių. Taupantieji turėtų nenumoti ranka į 2 ar 3 žvaigždučių viešbučius, kuriuose rasite būtiniausius patogumus ir nepatirsite didelio šoko gavus sąskaitas.

Tuo tarpu galintys sau leisti daugiau ar neįsivaizduojantys tobulų atostogų be itin dėmesingo patarnavimo, drąsiai gali rezervuoti prabangesnius apartamentus. Svarbu atsižvelgti į keliaujančių kartu asmenų skaičių, maitinimo poreikį, kas leistų išsirinkti idealiausią variantą.

Slidinėjimas Val di Fassa

Keliaujame toliau, nes metas apžvelgti autentiškąjį Val di Fassa kurortą. Pagrindinė pastarojo ypatybė – ladinų etninės grupės gyventojai, puoselėjantys savitą kultūrą, papročius, nekintančius per šimtus metų. Būtent dėl šios priežasties tikrai verta aplankyti šią vietovę.

Kastina d‘Ampeca slidinėjimo kurortas

Tiek paprasti mirtingieji, tiek ir garsūs, pasaulio elitui priskiriami asmenys pamėgo saulės nutviekstą Kastina d‘ Ampeca kurortą.

Viešbučių rezervavimas Italijoje
Booking.com

Tarpuose tarp slidinėjimo būsite pakviesti išbandyti savo jėgas laipiojant ledynais, o vasaros sezono metu patraukliomis atrakcijomis tampa pasivažinėjimas dviračiu, golfas, jodinėjimas žirgais.

Kronplako slidinėjimo kurortas

Bene kokybiškiausiai įrengtomis trasomis pasižymi dar vienas ryškus – Kronplako slidininkų rojus. Jame didelis dėmesys skiriamas ir atvykusiems su šeimomis. Kol tėveliai pasinėrę į slidinėjimo sportą, jų atžalos turiningai laiką leidžia specialiame vaikų darželyje ar tik mažiesiems pritaikytose slidininkų mokyklose. Taip pat su visa šeima derėtų pasisvečiuoti veikiančiame tiroliečių buities muziejuje ar Bruniko pilyje.

Sestriere slidinėjimo kurortas

Sestriere stūkso net kelių kilometrų aukštyje, taigi nestebina ir šios vietos sezono ilgumas. Tai viena iš pirmųjų pasaulyje slidinėjimui skirtų kurortinių vietų. Pagarsėjęs kaip didžiausių čempionatų bei varžybų rengimo kurortas, dabar kasmet sutraukia šimtus žmonių iš viso pasaulio, norinčių išbandyti tokias ypatingas trasas.

Slidinėjimas Livinjo kurorte, Italijoje