Slidinėjimas Latvijoje

Šįkart visus prisiekusius slidininkus kviečiame susipažinti su Latvijos slidinėjimo kurortais. Kaimyninėje šalyje jų rasime ne vieną, taigi vertėtų iš anksto pasidomėti vienos ar kitos vietos privalumais bei trūkumais, apgyvendinimo paslaugas teikiančiu sektoriumi, o nepraleidžiantiems progos sutaupyti, ypač paranku būtų skirti laiko ir kainų palyginimui.

Jei leistis į tolimą kelionę šiuo metu negalite, o vietinės trasos išbandytos jau ne kartą, puiki išeitis visai prie pat esančios valstybės.

Automobilių nuoma Latvijoje

Neturite reikiamo inventoriaus? Gabentis savo įrangą atrodo kiek per sudėtinga užduotis? Ne bėda. Atvykę į nusižiūrėtą tašką galėsite išsinuomoti slides, snieglentes ar pačiūžas. Tad nedelsime ir plačiau aptarsime populiariausius Latvijoje žiemos pramogų centrus.

Siguldos nuotykių parkas

Pačioje Latvijoje, būtent slidininkams pritaikytų erdvių tikrai nestinga, o vienas labiausiai lankomų centrų – Sigulda. Atvykusius pasitiks per 350 metrų siekianti trasa bei kelios kitos šalimais veikiančios atkarpos. Be slidžių kviečiame išbandyti ir bobslėjų, o tiems, kam pritrūks adrenalino leistis į svaiginančią patirtį skriejant rogučių takais.

Slidinėjimas Kakiškalns

Jei laikas pernelyg jūsų nespaudžia aplankykite daugiau išskirtinių vietų, kaip pavyzdžiui Kakiškalns. Visai netoli nuo pačios Siguldos nutolęs taškas siūlo dvi 100 ir 320 metrų ilgio trasas. Mėgautis sniegu šiame komplekse galima iki pat vėlyvo vakaro.

Jei ant slidžių lipate pirmą kartą, į pagalbą pasikvieskite maloniai nusiteikusius pagelbėti instruktorius. Ne bėda, net jeigu neturite savo įrangos , mat išsinuomoti viską, ko jums reikia siūlo nuomos punktai.

Slidinėjimas Latvijoje

Slidinėjimas

Slidinėjimas Žagarkalns

Didesniu kokybišku trasų skaičiumi pasigirti galėtų Žagarkalns. Teritorijoje priskaičiuojami net 6 slidinėjimo takai. Ypač smagus laisvalaikio leidimo būdas vykstantiems su šeima – nusileidimas rogutėmis.

Išvargusius po itin aktyvios dienos ant kojų pastatys šiltų patiekalų bei gėrimų meniu kavinėje, o neturintiems kur ilgėliau palikti vaikų puiki išeitis specialus vaikų žaidimų kambarys.

Slidinėjimas Riestukalnis

Dar palyginti šviežias bei itin modernus Riestukalnis kaip magnetas traukia neįsivaizduojančius tobulų atostogų be gabalėlio žiemos. Iki 400 metrų ilgio trasos pažengusiems bei minimali 150 metrų trasa naujokams, snieglenčių zona, slalomas, sniego parkas, neleis nuobodžiauti nė minutės.

Slidinėjimas Milzkalns

Nemaža dalis vietinių ir pasisvečiuoti užsukusių į kaimyninę šali turistų gerai žino Milzkalns vardą. Čia rasite net 8 trasas bet kokią patirtį turintiems slidininkams, o papildomo adrenalino suteikia naktiniai ”pasiskraidymai” pilnai apšviestomis atkarpomis bei galingi šuoliai per tramplynus.

Paskanauti gardžiausių patiekalų galima tokio pat pabadinimo, kaip ir pats kurortas smuklėje.

Taip pat jėgoms atgauti bei pasibuvimui kompanijoje tiks jauki pirtelė, o visiškai atsipalaidavus grįžtančiųjų lauks kuklus, bet tvarkingas viešbutukas.

Slidinėjimas Gaizinkalnis

Bent jau aukščio prasme lygių sau neturi Gaizinkalnis. Aukščiausias taškas čia siekia 360 metrų! Susiruošusius į šį kurortą turėtume įspėti, kad keltuvai dirba tik savaitgalio dienomis, tad kitu metu panorusiems pasikelti į kalną, tai teks daryti savo jėgomis.

Nepaisant to, apylinkių panoramos ir turiningai išnaudota popietė tikrai atpirks visas pastangas. Vietoje rasite apgyvendinimo paslaugas teikiančius svečių namus, pirtis, nedidukę kavinę.

Slidinėjimas Mežezers

Nebijantiems iššūkių patikti turėtų Mežezers trasos. Dėl nuožulnios padėties, slydimas suteikia išskirtinai ekstremalius pojūčius, o ypač status šlaitas leis išnaudoti visas slidinėjimo galimybes.

Saugumo sumetimais vaikams bei pradedantiesiems veikia atskiros trasos. Norintys sutaupyti turėtų atsižvelgti į tai, kad bilietų kainos aukštesnės savaitgaliais ir nedarbo dienomis.

Viešbučių rezervavimas Latvijoje
Booking.com

Slidinėjimas Lido kalns

Lido kalnas išskirtinai apdovanotos ypatingai stora sniego danga, taigi neišnaudoti tokio privalumo tikram slidžių mylėtojui būtų didelis praradimas. Tarp keltuvų yra keli skirti būtent vaikams. Štai ilgiausia trasa tęsiasi visus 500 metrų, o visus lankytojus atidžiai prižiūri profesionali instruktorių komanda.

Viešbučiai ir svečių namai Latvijos slidinėjimo kurortuose savo pasitikimu nenuvils. Nors paprastai vienu metu apsistoti gali gan negausus kiekis žmonių, bet patys kambariai įrengti komfortiškai, netrūksta jokių patogumų. Esant reikalui parengta bus ir konferencijų salė. Koks variantas pasiteisintų būtent jūsų atveju, nuspręskite susidėlioję visus išvykos planus ir įvertinę asmeninius norus.

Video: Slidinėjimas Siguldoje