Slidinėjimas Prancūzijoje

Slidinėti smagu visais metų laikais, todėl šiuolaikinės trasos pritaikytos atvykstantiems ne tik žiemos įkarštyje, bet ir jos pasiilgusiems kiek anksčiau bei nesuspėjusiems išnaudoti tikrojo sezono. Visgi, maloniausia ant slidžių stovėti atviruose kalnuose, o ne uždarose erdvėse, tad siūlome pasidomėti būtent slidininkams pritaikytu maršrutu Prancūzijoje, kur priskaičiuojama daugiau kaip 300 slidinėjimo centrų.

Iš tokios gausybės sau priimtiną variantą atras net patys išrankiausi turistai, itin didelį dėmesį skiriantys kokybei. Kelionės sėkmę nulemia ir išankstinis pasiruošimas, į kurį numoti ranka tikrai nepatartina. Na, o mes savo ruožtu sudarėme pačių populiariausių taškų sąrašą, galbūt padėsiantį ir jums apsispręsti, kur čia nuvykus šiais metais.

Slidinėjimas Prancūzijoje

Slidinėjimas Prancūzijoje

Les Trois Valles turėtų rinktis nevengiantys didelio lankytojų skaičiaus, mat šis slidinėjimo centras laikomas didžiausiu visame pasaulyje, taigi nenuostabu, kad turistų čia išties daug. Jei esate ypač nekantrūs ir netveriate savo kūne kaip norisi prasičiuožti kokia ekstremalia trasa, taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį į šią stotelę.

Automobilio nuoma Prancūzijoje

Pažengusiems slidininkams siūloma išbandyti net 3,5 kilometro besitęsiančią trasą, o dar tik susipažįstantys su vienu populiariausiu žiemos sportu irgi neliks nuošaly, nes naujokams skirtų trasų ilgis siekia 200 kilometrų.

Teikiantiems prioritetą ramybei, patiks žymiai kuklesnis, bet vaizdingomis apylinkėmis galintis pasigirti Les Sybelles kurortas. Aukščiausias taškas čia yra 2,6 km aukštyje, be tradicinių trasų galima rasti ir atskirą zoną snieglenčių gerbėjams.

Nuostabusis La Foret Blanche užburs nepakartojamai gerai orais. Saulės spindulių lepinamose viršukalnėse, kartais gali pasijusti tarsi tropikuose, jei ne aplink besidriekiantys sniego plotai. Regione veikia penkiasdešimt keltuvų, tad laukti ilgose eilėse tikrai neteks. Didesnė dalis visų trasų labiau tinkamos pradedantiems, todėl šią kryptį rekomenduotume mažiau patirties turintiems.

Beveik be pertraukų slidinėti galima Les Deux Alpes kurorte, laikomame vienu pirmųjų pradėjusių savo veiklą Prancūzijoje. Nepakartojamus įspūdžius garantuoja 3,6 km aukštyje esančios, itin išpuoselėtos ir talpios trasos bei moderniausios technologijos, leidžiančios taupyti laiką. Pagal savo sugebėjimus ir patirtį ant slidžių, atitinkamą trasą atras tiek pažengę, tiek ir pradedantieji. Be visa ko, čia įrengtas šiuolaikiškas sniego parkas, siūlantys platų užsiėmimų spektrą.

Tikrasis kalnų žavesys su neatsiejamu nuo jaukumo sąvokos atributu – tradiciniais kalnų nameliais, jus pasitiks Maribel kurorte. Viso paruoštos net 74 trasos, taigi pasirinkimas nemenkas. Savo vietelę čia ras ir snieglenčių sporto mėgėjai.

Nenuvils ir kitas įdomus taškas – La Plagne. Trasų aukščiai labai įvairūs, atitinkantys skirtingo lygio lankytojų sugebėjimus, neišskiriant nė vienos grupės. Didelį pliusą La Plagne būtų galima uždėti ir dėl nemažo lygumų trasų ilgio bei specialiai paruoštos bobslėjaus atkarpos.

Kaip sakoma, “dar dažais kvepianti”, tačiau ne ką prastesnė už senbuves Val Thorens sniego karalija, kviečia negalinčius atsispirti svaiginančiam aukščiui bei dievinančius ekstremalius potyrius. Tai jau turistų įvertintas ir sparčiai populiarėjantis slidinėjimo centras, besididžiuojantis modernia įranga, aukštu aptarnavimo lygiu, puikiai išvystyta keltuvų infrastruktūra.

Viešbučių Paryžiuje rezervacijaBooking.com

Į mūsų akiratį pateko ir mažiau girdėta, bet ganėtinai spalvinga Espace Killy. Čia taip pat nebus kada tinginiauti, laukia gausybė trasų, kurių aukščiai svyruoja nuo 1,5 iki 3,4 kilometrų. Neturintiems įgūdžių į pagalbą atskubės maloniai patarti ir pamokyti nusiteikę instruktoriai. Tai gan paprastas, tačiau neperkrautas kurortas neturintiems ypatingų įnorių.

Dauguma slidinėjimo centrų teikia ir viso reikalingo inventoriaus nuomos paslaugas, kad atvykus į kalnus nekiltų nė menkiausių rūpesčių. Belieka plačiai šypsotis, nes gera nuotaika visada kelionei prideda papildomą bonusą.

Slidinėjimas Prancūzijoje

Prancūzijos žemėlapis