Sopotas – lankytinos vietos

Sopotas labai dažnai vadinamas neatrastu Lenkijos perlu. Nors tai turtingesniųjų kurortas, tačiau būtent toks požiūris ir lemia, kad žmonės paprasčiausiai nedrįsta čia atvažiuoti ilsėtis.

O atvykti čia tikrai verta, kadangi kainos ne tokio didelės kaip daugelis galvoja, o lankytinų vietų Sopote gausa – plati.

Pats kurortas atrodo taip, lyg būtumėte kur Graikijoje, kadangi aukštas paslaugų lygis bei žydros pakrantės, jachtos atima žadą. O ir lankytis Sopote verta beveik ištisus metus, kadangi net ir žiemą  čia bus ką veikti.

Automobilio nuoma Sopote

Nusprendus aplankyti Sopotą reiktų atsižvelgti į tai, kad čia daugiausia dėmesio sulaukia jūrą, o ne muziejai arba architektūriniai paminklai. Čia žmonės atvažiuoja ilsėtis ir maloniai praleisti laiko.

Sopotas lankytinos vietos

Sopotas

Sopoto lankytinos vietos

 

Malborkui pilis

Vienas  iš žinomiausių lankytinų objektų (netoli Sopoto), kuris  traukia turistus, yra Malborkui pilis, kuri buvo statyta dar valdant kryžiuočiams. Apsilankius turistai dažniausiai lieka be žado, kadangi jos didybė jį atima. Tiesa, daugiausia dėmesio ją statant buvo skiriama ne estetikai, tačiau tvirtumui. Tai puikiai atspindi to metu laikotarpį bei kovas, kurias išgyveno žmonės.

Akis traukia ne tik eksterjeras, tačiau ir interjeras. Prabanga kiekviename žingsnyje, o kuriamas dizainas buvo pagal to metu  pavyzdį, kurį atskleidžia istoriniai šaltiniai. Atskirai suskirstytos įspūdingo dydžio patalpos: miegamieji, salės, valgomieji… Visa tai – turtingiausių ir galingiausių rankose.

Vyksta į Sopotą taip pat pravažiuosite ir Žalgirio mūšio vietą. Kiekvieno lietuvio pareiga čia apsilankyti ir atiduoti pagarbą protėviams. Juolab, puikiai susipažinus su istorija nesunku įjungti fantaziją ir matyti vaizdus, kuriuos teko patirti žmonėms.

Ką pamatyti Sopote?

Šis kurortas tikrai negali būti lyginamas, pavyzdžiui, su mūsų Palanga, kadangi čia visko kur kas daugiau, o ir kokybės prasme  – viskas kur kas aukštesnio lygio. Žinoma, turistų yra daug, tad gali net tekti pastovėti eilėje, kol pavyks gauti staliuką kavinėje, tačiau jeigu maistas rekomenduojamas kitų – verta laukti.

Platus barų pasirinkimas taip pat dažniausiai traukia turistus. Svarbiausia, kad ta pasiūla tokia plati, kad ras kur vakarą praleisti ir jaunimas, ir jau vyresnio amžiaus asmenys.

Dėmesį dažniausiai patraukia ir plaukiojantis restoranas. Tai tuo pačiu ir ypatinga lankytina vieta. Didelis laivas, kuris puoštas piratų atributika leis paskanauti pačiais skaniausiais patiekalais. Tuo pačiu ne tik pavalgysite, bet ir paplaukiosite. Vienu šūviu du zuikiai ir kur kas geresnis supratimas – koks gi tas Sopotas.

Šis kurortas taip pat džiugina ir vandens pramogų gausa. Ne tik jūros malonumais, tačiau ir dirbtinai sukurtomis maudynių vietomis.

Jeigu norite vandens srove pakilti į orą, pavažinėti vandens dviračiais arba pasiplaukioti keltu – labai gerai, kad atvykote į Sopotą, kadangi čia rasite labai daug įvairiausių pramogų. Svarbiausia, kad kainos tikrai nėra tokios didelės, kaip dažnai gali būti sakoma.

Kultūriniai objektai

Nors čia karaliauja vasariškos pramogos, tačiau yra keli objektai, kuriuos verta aplankyti. Aplankykite vietinių bažnyčią ir išklausykite mišias, taip pat, pasigrožėkite švyturiu, kuris reprezentuoja jūros gyvenimo ritmu judančius žmones. Pamatysite ir kreivąjį namą, kuris traukia dėmesį savo neįprasta architektūra.

Jeigu norite greičiau viską apžiūrėti – išsinuomokite dviračius, galbūt net arklius. Pramogų ir lankytinų vietų Sopote tikrai labai daug ir jos labai įvairios, tad kiekvienas ras tai, kas jį labiausiai domina. Svarbiausia, kad ir prekybos vietų pasiūla labai plati, tad  jeigu ieškote lauktuvių šeimos nariams – rytiniai turgeliai yra puikus pasirinkimas.

Viešbučių Sopote rezervavimas

Ieškote geriausių viešbučių pasiūlymų Sopote? Spauskite peržiūrėti geriausius viešbučių pasiūlymus ir užsisakykite apartamentus iš anksto! 🙂Booking.com


Kai kurie pasakytų, kad nuostabusis Sopotas tikrai lenkia mūsų Palangą net kelis kartus. Svarbiausia, kad ne tik paslaugų kokybė labai aukšta, tačiau ir kainos tikrai įkandamos. Tai universalus kurortas puikiai tinkantis ir vasaros šėlsmui, ir ramesnėms naktims.

Video: lankytino vietos Sopote

Sopoto žemėlapis