Tenerifė – lankytinos vietos

Pateikiame informaciją apie lankytinus objektus Tenerifės saloje – didžiausioje visame Kanarų salyne. Saloje verta pamatyti tiek gamtinius objektus, tiek istorinį palikimą, tiek šiuolaikines pramogas.

Tenerifė - lankytinos vietos

Teidės nacionalinis parkas. Pats populiariausias lankytinas objektas visoje Tenerifėje. Parkas prasideda 2000 metrų aukštyje, kalno viršūnėjė – Teidės ugnikalnis. Apie jį jau rašėme, tad neišsiplėsime, tik paminėsite, kad tai vienas lankomiausių nacionalinių parkų visame pasaulyje.

Masca kaimelis. Viena gražiausių salos vietų. Nors į jį patekti nėra lengva, bet kelionė verta, jos metu atsiveriančių vaizdų. Pats kaimelis yra 600 metrų aukštyje, keliaujama į jį per gilius slėnius, vingiuotais takais. Pakeliui prisižiūrėsite kvapą gniaužiančių kalnų vaizdų.

Loro parkas. Tai parkas, kurio jo gyventojai tikrai privers jus juoktis. Iš tiesų, parke gausu gyvūnų. Čia savo triukus rodo delfinai, jūrų liūtai. Taip pat parke gyvena orkų šeimyna, iš sausumos žvėrių čia sutiksite daugiau kaip 300 rūšių paukščių, beždžiones, tigrus, tinginius, jaguarus, milžiniškus vėžlius ir daug kitų.

Tenerifė - lankytinos vietos

Los Gigantes uolos.Iš jūros stačiais šlaitais iškilusios 500 – 800 metrų aukščio uolos. Netoliese yra juodo smėlio paplūdimys Playala Arena. Visas paplūdimys yra tiesiog juodos spalvos, mat smėlis čia sudarytas iš sudūlėjusių vulkaninių uolienų. Beje, iš šio paplūdimio puikiai matosi Los Gigantes uolos.

Guimar piramidės.Tai kvadrato formos laiptuotos piramidės, pagamintos iš lavos akmenų be jokio tinko. Jos buvo atrastas tik 1998 metais, anksčiau piramidžių būtą devynių, bet išliko tik šešios. Aplink piramides įrengtas etnografinis parkas, taip pat yra muziejus, kuriame pasakojama apie pačias piramides bei garsų jų tyrinėtoją – Turą Hejerdalą.

Lago Martineaz baseinai. Juos sukūrė to paties vardo architektas, baseinų kompleksas yra visai šalia jūros. Tiesiog stulbinamo grožio baseinai, puikiai tinkantys mėgautis šiltu vandeniu ir saulėtu oru. Beje, čia yra ir fontanų, po kurių purslais galima pastovėti tarsi duše.

Automobilių nuoma Tenerifėje

Playa de las Teresitas. Laikomas gražiausiu paplūdimiu šiaurės Tenerifėje. Nors populiarus, bet nėra pergrūstas žmonių. Paplūdimys yra Anaga kalnų papėdėje, visiškai neužterštas ir sakoma, kad dėl savo grožio lengvai supainiojamas su Karibų jūros paplūdimiais.

Jardines Taoro. Puerto de La Cruzmiseto centre yra vadinamas „Kančių kalnas“, nuo kurios atsiveria nuostabus miesto vaizdas. Ant kalno yra ir Taoro parkas, apsodintas gausybe įvairiausių augalų. Taip pat čia yra fontanų, šaltinių ir krioklių. Beje, į parką siūloma važiuoti taksi, mat karštą dieną į jį kopti neturėtų būti didelis malonumas.

Garacicho miestelis.Įsikūręs šalia 500 metrų aukščio uolos, ant jūros kranto. Turistai jį mėgsta dėl baseinų, natūraliai susiformavusių iš sustingusios lavos. Be to, mieste verta pamatyti San Migelio gynybinius įtvirtinimus, šv. Onos bažnyčią, staliaus muziejų.

Tenerifė

Paisaje Lunar. Arba „mėnulio kraštovaizdis“. Toks kraštovaizdis yra CoronaForestal nacionaliniame parke, salos pietuose. Paprastai pasivaikščiojimas pradedamas Vilaflor (gėlių miestas) miestelyje, ir trunka 4 – 6 valandas (einant pažymėtu taku). Vaizdai čia gal ir nevisai „mėnuliški“, bet tikrai neįprasti ir traukiantys akį.

Viešbučių Tenerifėje rezervavimasBooking.com

Tenerifės žemėlapis