Ukraina – lankytinos vietos

Nuostabioji Ukraina – perlas netoli Lietuvos. Neverta keliauti tūkstančių kilometrų, kad pavyktų pajusti malonų kultūrinį šoką. Labai arti esant Ukraina taip pat žavi savo unikalia istorija, kultūra ir tuo pačiu nuoširdžiais žmonėmis, kurie visada laukia turistų.

Ir nors angliškai susikalbėti net ir Kijeve vis dar labai sunku, tačiau Ukraina atvėrė kelius į Europą ir kviečia visus, kurie nori pažinti nuostabią, savotiškai jaukią ir tuo pačiu skanią šalį.

Automobilio nuoma Ukrainoje

O pamatyti Ukrainoje tikrai yra labai daug. Kiekvienas miestas yra savotiškas ir kuo daugiau vietų aplankysite tuo labiau pavyks suprasti – kokia ta Ukraina.

Krymas

Jis aptariamas labai dažnai, kadangi ši poilsiui skirta vieta mielai priima lietuvaičius. O lietuviai čia dažnai keliauja, kadangi kainos mažos, o paslaugos – neblogos. Jeigu norite pajusti vasaros dvelksmą savo plaukuose, tokiu atveju Krymas yra puikus pasirinkimas. Juodosios jūros pramogos, skanus maistas ir pigi kultūra – kiekvieno lietuvio kišenei.

Ukraina lankytinos vietos

Ukraina

Karpatų kalnai

Tai yra vienas aktyviausių traukos objektų, kuris ir paskatina apsilankyti Ukrainoje. Nuostabieji Karpatų kalnai tikrai atims žadą. Geriausia keliauti išsinuomojus transporto priemonę, kadangi tokiu atveju pavyks apvažiuoti didžiausią dalį šalies ir susipažinti su milžiniškais kalnais. Kraštovaizdis tikrai atims žadą, kadangi Lietuvoje nieko panašaus nėra.

Karpatai dar dažnai pavadinami Žaliuoju Ukrainos perlu, kadangi nuostabūs miškai, kurie auga ant kalnų, suteikia dar daugiau magijos pojūčio. Galiausiai, harmoniją galutinai išpildo piemenys su avimis, retkarčiais pasitaikantys nameliai bei paprasti žmonės, kurie drąsiai priima turistus pasisvečiuoti.

Kijevas

Aplankyti kiekvienos šalies sostinę yra būtina, kadangi ji bene geriausiai reprezentuoja šalies istoriją. Toks yra ir Kijevas, kuris dažniausiai sužavi savo didybe bei fantastiško grožio architektūra, tad čia bus ką veikti visą savaitgalį. Dažniausiai žmonės stebisi religinių objektų gausa, tad pradėjus lankyti cerkves – nebus galo.

Lvovas

Dar vienas miestas, kuris skaičiuoja ilgus šimtmečius ir tai jam padeda sukurti savotiškai seno miesto įvaizdį. Tiesa, jis labai stebina savo grožiu ir daugelis čia apsilankiusių žmonių teigia, kad neteko niekur kitur matyti panašaus miesto. Lvovo senamiestis yra įtrauktas į Unesco paveldo sąrašą, tad tai jau labai daug pasako apie patį miestą ir jo architektūrą.

Odesa

Juodosios jūros perlas Odesa – taip pat lietuvių labai pamėgtas taškas. Tai trečias pagal dydį Ukrainos miestas, kuris aktyviausias ir judriausias vasaros metu. Čia galite rasti uostamiestį, kuris yra ypač svarbus Ukrainai.

Saulė, malonus vėjelis ir žydras vanduo traukia turistus iš viso pasaulio, o kadangi ir kainos mažos – daugelis žmonių džiaugiasi galimybėmis. Tiesa, jeigu jau čia esate būtinai aplankykite ir Tolstojaus rūmus, Potiomkino laiptus bei katakombas, kurios dažniausiai traukia siaubo mėgėjus.

Podolės Kamenecsas

Tai yra vienas seniausių miestų visoje Ukrainoje. Jis labiausiai žavi savo kultūra,  tad ir apsilankyti čia turėtų tie, kurie nori ne pasyvaus poilsio, tačiau artimesnio kontakto su šia nuostabia šalimi. Ši sala yra apjuosta Smotricho upe. Joje taip pat galima rasti plačią akmenų galeriją, kurią ilgus metu kūrė ir dar vis kuria garsiausi šalies menininkai.

Viešbučių Ukarinoje rezervavimasBooking.com

Černigovas

Datuojama, kad šioje vietoje žmonės gyvena jau daugiau nei 2000 metų, tad jeigu taip pat norite geriau pažinti vietinių kultūrą be istoriją – apsilankyti šiame mieste yra būtina. Čia rasite architektūrinių statinių bei objektų, kurie statyti dar XI amžiuje.

Ukrainos grožis yra sunkiai įvertimas. O ir vertinti galima tik tokiu atveju, jeigu jau apvažiavote jos kuo daugiau. Svarbiausia, kad keliai gana neblogi, o transporto priemonių nuomos kainos yra nedidelės.

 

Video: ką veikti Ukrainoje

Ukrainos žemėlapis