Venecija

Paminėjus kanalus, kurie driekiasi kiaurai gyvenvietės, visi pirmiausia pagalvoja apie Veneciją, miestą, kuris atsispiria sparčiai tobulėjančiam pasauliui ir stengiasi išlaikyti kuo daugiau nuostabios architektūros ir sentimentalaus gatvių išdėstymo. Kol vieniems nuolat tvyrančio vandens kvapas yra atgrasus – kiti mėgaujasi ir džiaugiasi, kad pasaulyje yra tokių unikalių miestų, kaip Venecija.

Kad ir ne visada vanduo, kurį tenka pamatyti skaidrus it deimantas, kiekvienas apsilankęs šiame mieste garantuoja, kad pamatyti tai yra būtina. Italija be šios nuostabios vietovės visiškai prarastų savo identitetą, kuris formavosi ne vieną šimtmetį.

Venecija

Kadaise Venecija buvo vienas iš pačių turtingiausių Europos miestų, kuris klestėjo, kaip pirklininkystės sostinė. Šiuo metu didybę pamatyti galime iš nuostabių pastatų ir architektūros, kuri taip ir vilioja turistus iš viso pasaulio.

Automobilių nuoma Venecijoje

Didžiojo kanalo aplankymas tiesiog būtinas nukeliavus į Veneciją. Retas sugeba atsispirti grožiui, kurį pamato. Sakoma, kad vienu žvilgsniu neįmanoma aprėpti viso kanalo vandens. Išsinuomoti kanoją kartu su asmeniu, kuris jus plukdys – juokų darbas, o mėgaujantis procesų vienas maloniausių dalykų yra fiksuoti nuostabius pastatus savo akimis. Arba fotoaparatu, žinoma.

Venecija

Plaukiant akimis būtina surasti šv. Morkaus aikštę, kuri senais laikais, žymiojo karvedžio Napoleono buvo pavadinta viena elegantiškiausių vietų Europoje. Aikštėje galite rasti nemažai kavinukių ir restoranų, kurie išskėtę rankas laukia turistų. Tiesa, kainos gali kiek pasikandžioti, tačiau atvykus į tokią šalį nuodėmė būtų nepasinaudoti dangiškais malonumais.

Toje pačioje aikštėje pastatyta šv. Morkaus bazilika yra paauksuota. Sakoma, kad kuo aukščiau į dangų, tuo daugiau brangakmenių galima pamatyti ant sienų. Deja, pasivogti gabaliuko nepavyks, kadangi pastaroji yra labai atidžiai saugoma, tačiau didybė, kurią pamatysite užgožia visus įmanomus materialius dalykus. Tos pačios bazilikos viduje saugoma daugiau nei 100 neįkainojamos vertės relikvijų, kurias pamatyti gali kiekvienas apsilankęs pastato viduje.

Kalbant apie architektūrinius šedevrus, būtina aplankyti ir Dožo rūmus. Statyti jie gynybiniais tikslais, tačiau šiuo metu kiekvienas miesto svečias gali apsilankęs pamatyti didelę paveikslų kolekciją, kuri puošia nutapytas sienas. Kaip supratote – Venecija yra tikras šedevrų miestas, kuris pasižymi ne tik kanalų, tačiau tuo pačiu ir kultūros, ypač menų, sinteze.

Ieškant tinkamiausio laiko kelionei į Veneciją siūlome pasirinkti datas, kurių metu vyksta konkretūs festivaliai. Nepaisant to, kad šiame mieste beveik visada šviečia saulė – aktyviausi jie vasaros metu, išskyrus Naujuosius metus, žinoma. Tranki muzika, svaiginančios spalvos ir milijonas žmonių, kurie vieni kitiems linki tik sėkmės ir laimės. Pabuvoti tokiame karnavale bene pats didžiausias gyvenimo įvykis, kurio prisiminimai lydės jus iki pat senatvės.

Venecija

Kadangi Venecija yra išties labai prabangus miestas, pragyvenimas jame yra gana nepigus. Tačiau juk lietuvaičiai yra paprasti žmonės, tad neieškokite apartamentų. Daugelis pigių viešbutuką siūlo beveik tik lovą: be maitinimo ar papildomų paslaugų. Tačiau dažniausiai turistai visą dieną vaikšto (arba plaukia), tad net nebelieka laiko gulėti viešbutuko lovoje. Šiuo atžvilgiu, visapusiškas laiko išnaudojimas galėtų būti lyginamas pinigų taupymu, kadangi didžiąją dalį miesto grožio pamatyti galite visiškai nemokamai.

Nieko nėra nuostabiau, kaip mėgautis naktine Venecija. Žvaigždėtas dangus ir šiltas oras – tobulų atostogų sinonimai. Pasinaudokite patogiomis galimybėmis ten nukeliauti, juk gyvename tik kartą.

Viešbučių Venecijoje rezervavimasBooking.com

Venecijos žemėlapis