Automobilių nuoma

Automobilių nuoma užsienyje – puikus būdas susipažinti su naujais miestais bei valstybėmis savarankiškai. Automobilį galima rezervuoti tiesiog internetu (taip, beje, dažniausiai netgi pigiau), priklausomai nuo valstybių, paros nuomos kainos prasideda vos nuo 10 ar net dar mažiau eurų. Visi nuomojami automobiliai drausti, nors įmonės siūlo ir papildomą draudimą, kuris jus atleidžia nuo bet kokios atsakomybės automobilių subraižymo ar vagystės atveju.

Dar prieš gerą dešimtmetį dauguma savarankiškai keliaujančiųjų net nesusimąstydavo apie galimybę užsienyje išsinuomoti automobilį. Tačiau dabar – gana įprastas dalykas. Net ir vykstantieji pasyviai pailsėti ir savaitei įsikuriantys viename viešbutyje dažnai išsinuomoja automobilį porai dienų ir savarankiškai pasižvalgo po regioną, kuriame poilsiauja.

Daugelis, pabandęs užsienyje išsinuomoti automobilį, jau žino, kad tai toli gražu nėra brangu. Daugelyje pietų Europos šalių, kur dažniausiai ilsisi lietuviai, automobilio nuomos paros kaina siekia vos apie dešimt eurų. Žinoma, nuomojantis vos dienai, kaina bus kiek aukštesnė, tačiau savaitės nuoma atpigina automobilį net iki vos aštuonių ar devynių eurų už parą. Turint omenyje, kad dažniausiai nuomositės ne vienas, o dviese ar daugiau, tokia kaina tikrai nedidelė. O štai galimybės pažintį regioną, kuriame ilsitės, su automobiliu ženkliai padidėja.