Bristolis

Bristolis – miestas pietvakarių Anglijoje, šalia Bristolio įlankos. Jaukaus senamiesčio ir ilgų paplūdimių miestas, gerokai ramesnis už nuolat zujantį Londoną. Užsukti į Bristolį tikrai verta, ypač jei esatę matę tik Londoną – ir dėl visai kitokio angliško miesto, ir dėl pajūrio.
Klimatas.
Vienas šilčiausių miestų Didžiojoje Britanijoje. Temperatūra vasarą 12-30 laipsnių šilumos. Žiemą temperatūra retai nukrenta žemiau nulio, pakyla iki 7 laipsnių šilumos. Kritulių iškrenta truputį mažiau nei Vilniuje, daugiausia rudenį ir žiemą.

Atvykimas. Bristolyje yra ir oro uostas, tačiau gana netoli ir Londonas, tad galima atvykti autobusu ar automobiliu iš jo.

Bristolis

Nakvynė. Hostelių kainos Bristolyje prasideda nuo 12 svarų už naktį. Galima nakvoti oro uoste.

Automobilių nuoma Bristolyje

Turbūt populiariausia nemokamo viešbučių rezervavimo sistema Booking.com Bristolyje ir šalia jo siūlo virš 70 nakvynės vietų. Šioje nuorodoje matysite viešbučių pasiūlymus ir galėsite iš karto rezervuotis nakvynę be jokių išankstinių mokesčių. Turėkite omenyje, kad sutaupyti galite rinkdamiesi triviečius ar keturviečius apartamentus, taip pat apsistoję toliau nuo miesto centro.

Viešbučių Bristolyje rezervavimasBooking.com


Maistas. Užkandinėse pavalgyti galima už 2 – 4 svarus, prekybos centruose maisto produktų kainos vidutiniškai nedaug didesnės Lietuvoje.

Ką veikti. Visų pirma verta pamatyti Bristolio senamiestį ir centrą – tai puiki vieta pasivaikščiojimams. Meno muziejus, bažnyčios, Kabot bokštas, pilis, senasis uostas, gražūs vaizdai atsiveria nuo Kliftono tilto. Taip pat Bristolyje gausu parkų, yra zoologijos sodas. Už 30 kilometrų nuo Bristolio oro uosto esantis Bath miestas pasižymi įspūdinga viduramžių architektūra ir natūraliais karštaisiais šaltiniais. Iš Bristolio galima aplankyti ir garsųjį Stounhedžą. Tam reikia traukiniu nuvykti į Salisbury (kaina 7 – 15 svarų), iš jo toliau keliauti autobusu. Kiti variantai – nuomotis mašiną arba tiesiog užsisakyti turą.

Bristolio žemėlapis