Zakopanė – lankytinos vietos

Jei esate vienas iš tų, kuriems atostogos be nuolatinio judėjimo, pažinimo ar glėbio naujų įspūdžių, toli gražu, ne atostogos, siūlome apsilankyti Zakopanėje.

Vasara ar žiema  – visiškai nesvarbu. Šiltuoju sezonu galite pasirinkti kopimą į kalnus, žygius po gražiausius kampelius, ekskursijas skirtas Zakopanės lankytinų vietų pažinimui.

Kai temperatūra jau gerokai nukrinta žemyn, vėlgi atsiranda naujų būdų išnaudoti to meto privalumus kaip, kad turistų taip mėgstamas slidinėjimas ar atsipalaidavimas vandens pramogų parke, tampančiame tikru kontrastu vaizdui už lango.

Automobilio nuoma Zakopanėje

Savotiškas, bet labai jaukus Zakopanės regionas jus dar nustebins savo autentiška kultūra, vietiniu svetingumu bei nuostabiomis panoramomis. Kviečiame susipažinti su įdomiausiomis Zakopanės lankytinomis vietomis.

Zakopanė lankytinos vietos

Tatrai

Lankytinos vietos Zakopanėje

Pirmąjį įspūdį apie šį miestą lengviausia susidaryti popietę praleidus Krupowski gatvėje. Tai geriausias startas prieš tolimesnio maršruto pasirinkimą. Būtent čia pajusite kokia ta tikroji eilinių miestiečių kasdienybė bei kokie ypatumai taip išskiria šį kraštą

Saulėtomis dienomis atmosfera Krupowski gatvėje išties nuostabi lankytina vieta, o dar daugiau žavesio prideda gatvės artistų pasirodymai, gyvai atliekama muzika.

Daili ir architektūra, puikiai papildanti bendrą peizažą. Užsukę į nedidukes krautuvėles tikrai išsirinksite kažką originalaus atminimo dovanėlėms tiek sau tiek ir artimiesiems ar draugams.

Itin populiari prekė – autentiškas kalnų sūris, kurio paragauti tiesiog privalu. Nepasigesite ir restoranų, viešbučių jei tik prireiktų nakvynės, išalktumėte ar tiesiog norėtųsi ramiai pasišnekučiuoti prie kavos puodelio.

Toliau eilės tvarka patogiausia būtų rinktis ypač daug dėmesio sulaukiantį Gubabuvkos kalną.

Pastarasis iškilęs per kilometrą virš jūros lygio, tad jau iš anksto galima nuspėti , kad laukia nepaprastai vaizdingos panoramos.

Rekomenduojame keltuvu į viršų pasikelti dar anksti ryte, mat giedru oru saulės nutvieksti šlaitai atrodo pasakiškai gražiai. Palankus šis objektas ir mėgstantiems pastovėti ant slidžius, nes net lengva pliusinė temperatūra tam per daug netrukdo.

Jei slidinėjimas jums ne prie širdies, alternatyva tam būtų paprastas pasivaikščiojimas po kalnuotas Zakopanės apylinkes. Tatrų viršūnė Svinica, šiuo atveju atitiktų visus jūsų lūkesčius. Kelyje išvysite daug įdomybių. Kalnų trobelės, didžiuliai rieduliai, mažytės pušelės, upeliai paglostys kiekvieno gamtos mylėtojo širdį.

Ne ką mažesnį įspūdį paliks ir Penkių ežerų slėnis, besipuikuojantis ypač tyrais vandens telkiniais, kuriuose knibždėte knibžda gyvybė, daugiausiai – nedidukės margaspalvės žuvelės.

Bus ką pamatyti ir Dollina Koscieliska perėjoje. Bene labiausiai suintriguoja apsilankymas čia esančiuose urvuose, kuriuos pereiti jau išbandymas skirtas ne kiekvienam. Tačiau nepabūgusių laukia nepakartojamos patirtys bei vaizdai tarsi iš kino filmo, kai prieš jus atsiveria bekraščiai uolynai. Tai viena populiariausių Zakopanės lankytinų vietų.

Populiarusis Karola Szymanowskiego muziejus nėra visiškai tradicinis. Šiame pastate gimė daug garsiausių lenkų kompozitoriaus Szymanowskiegio kūrinių, o dabartinis muziejaus fasadas menkai tepakitęs nuo pat 19 amžiaus, kada ir buvo pastatyta vila.

Smagu, kai į šią lankytiną vietą vilioja ne tik pats muziejus, bet ir žavinga aplinka, turtinga augmenija. Apžiūrėję vidų dauguma lankytojų patraukia pėsčiųjų takais tam , kad galėtų pasigrožėti tokiomis vaiskiomis panoramomis.

Viešbučių Zakopanėje rezervavimas

Kur geriausia apsistoti Zakopanėje? Pažiūrėkite mūsų geriausius pasiūlymus ir rezervuokite dabar! Spauskite: žiūrėti geriausius pasiūlymus!Booking.com

Ar po išvykos į kalnus, ar po paprasto Zakopanės lankytinų vietų pažinimo tikrai bus sunku atsispirti vandens pramogų teikiamiems malonumams

Zakopanės vandens pramogų parkas tiesiog tobulas pasirinkimas visiems norintiems kaip reikiant pašėlti. Suaugusiems skirtos pirčių erdvės, kuriose atsigauna ir kūnas ir siela, o visai šeimai daug džiaugsmo suteiks įvairiausios nusileidimo trasos, įprasti bei papildomai šildomi baseinai, kuriuose pasijausite tarsi tropikuose. Be to, pro stiklinę sieną galima matyti čia pat esančias, natūraliai gamtos suformuotas lygumas. Būkite tikri  – Zakopanė atmintyje išliks dar ilgam.

Video: Zakopanės lankytinos vietos

Zakopanės žemėlapis