Automobilio nuoma Kretoje

Viešnagė Kretoje – puikus pasirinkimas ne tik pasyvesnio poilsio mėgėjams, bet ir nuotykių, naujų potyrių beieškantiems turistams. Sala išsiskirianti savo dydžiu, istoriniu palikimu, didingais objektais, pasakiškais gamtos kampeliais, kasmet atvylioja būrius keliauninkų, tad kodėl ir jums nesusiplanavus savaitės ar bent kelių dienų mini atostogų šiame turinčiame kuo didžiuotis regione?

Juolabiau, kai sudarytos kuo puikiausios sąlygos savarankiškam salos nagrinėjimui ir tikrai nebūtina išlaidauti gidų paslaugoms ar viešajam transportui. Išsinuomokite automobilį ir pajuskite komfortą kurio nusipelnėte.

Jei nerimaujate dėl painių sutarties sąlygų ar neaiškių įsipareigojimų, galime nuraminti- jokių paslėptų mokesčių, išankstinio depozito, apriboto kilometražo , rūpesčių dėl draudimo, pakaitinio vairuotojo įtraukimo mokesčio, kėdučių mažųjų transportavimui neturėsite. Papildomų kaštų prireiks tik norint dar daugiau patogumo( interneto, navigacijos, kompiuterio).

Automobilio nuoma Kretoje

Nuomos punkte jums bus suteiktas automobilis su pilnu baku degalų, tad tokį patį privalote grąžinti ir jūs, antraip galite tikėtis didesnės sąskaitos nei planavote.

Jei užsakytos transporto priemonės nepasiimate laiku arba išvis atšaukiate rezervaciją avansas nebus grąžinamas, todėl kruopsčiai susiplanuokite būsimą ekskursijų planą ir galimus trikdžius.

Patariame rinktis kompaktiškesnį modelį, ypač jei keliaujate vienas ar su bendrakeleiviu, kas irgi padėtų sutaupyti. Šalia savęs visada turėkite asmens dokumentą jei ištiktų netikėta avarinė situacija ar rimtesnis atsitikimas kelyje. Neviršykite saugaus greičiau, paisykite kelio ženklų, antraip pažeidę draudimo sąlygas neteksite prievolės į bendroje kainoje jau įskaičiuota apdraudimo garantiją.

Labai svarbi dalis yra išankstinis norimų aplankyti vietų planavimas, o kad netektų sukti galvos, atsirinkinėti informacijos interneto platybėse, siūlome atkreipti dėmesį į mūsų sudarytą sąrašą.

Pirmu numeriu pasižymėkite Kretos sostinę- Heraklioną, mat pastarajame stūkso įspūdingieji Knoso rūmai. Šis architektūrinis stebuklas iškilo dar prieš Kristų, todėl nieko keisto, kad spėjo užsitarnauti visą salą reprezentuojančio objekto statusą. Legendomis apipintuose rūmuose kadaise valdžią turėjo karalius Minas, nuo kurio sakoma, kad prasidėjo ir visa Europos civilizacija. Bėgant metams, statinys, veikiamas laiko tėkmės vis labiau netenka pradinės išvaizdos, tačiau vistiek kelia stiprų susižavėjimą.

Užsukę į Herakliono archeologijos muziejų išvysite ir daugiau vertingų radinių iš Knoso teritorijos.

Venecijiečių valdymo laikotarpį primena Chanijoje esanti Herakliono uosto tvirtovė. Taip pat čia gausu nedidelių suvenyrų krautuvėlių, autentiškų bažnyčių, švyturys, mečetė, tad popietę praleisite išties turiningai, o štai Faisto regione dar išvystumėte išlikusius senovinių rūmų bei Gortinos miesto griuvėsius.

Atvykę į Retiminą liksite nustebinti dailaus senamiesčio, tačiau pagrindinis statinys traukiantis turistus, visgi yra- Venecijiečių tvirtovė. Pastarosios tikslas buvo atlikti ginybinę funkciją, o dabar tai tik sienų fragmentai bylojantys apie neramią Kretos praeitį. Tačiau yra ir daugiau pliusų, kaip kad įstabūs horizontai atsiveriantys nuo sienų viršaus.

Viešbučių Kretoje rezervavimasBooking.com

Viena gražiausių, o kartu ir mistiškiausių vietų- Matala išgarsėjo savo išskirtine smiltainio atodanga, primenančia skylėtą sūrį. Kelis tūkstantmečius atgal atodangos ertmėse amžino poilsio atguldavo mirusių romėnų palaikai.

Nemažai dėmesio sulaukia garsioji Dzeuso ola. Sakoma, kad joje gimė ir pats Dzeusas. Olos viduje išvysite gigantiškus stalagmintus bei stalaktitus.

Tikriems ekstremalams vertėtų pasidomėti galimybe pėsčiomis pakeliauti po Samarijos tarpeklį. Tai bene ilgiausias tarpeklis visoje Europoje, dovanojantis dar neregėtus vaizdinius, geležiniais vartais pramintą susiaurėjimą bei tiesiog gerą laiką išbandant savo galimybių ribas( juk 16 km kelias tikrai ne kiekvienam).

Būtinai apsilankykite ir prie pat Kretos esančiose salose. Elafanirio saloje atrasite tikrą ramybę, subalansuotą atsipalaidavimui besikaitinant nuostabiuose paplūdimiuose bei karts nuo karto atsigaivinant jūroje.

Spinalongos sala rekomenduojama dėl šimtmečius skaičiuojančios tvirtovės pastatytos ant uolų bei pramintos nenugalima. Aišku, pakeliui nepristigsite ir kerinčių panoramų, kviečiančių įsiamžinti bent viename kitame kadre.