Automobilio nuoma Maljorkoje

Viena saulėčiausių salų visame Viduržemio regione – Maljorka, tebepirmauja sąraše vietų, kurios dažniausiai pakliūna į tipinio europiečio akiratį renkantis idealiausią kryptį atostogoms. Ir kas galėtų ginčytis. Vaiski jūra, praktiškai be pertraukos giedras dangus, pasakiški paplūdimiai, vietinių šypsenos bei jauki atmosfera dovanoja tai, ką galime vadinti nepriekaištingu poilsiu.

Net ir turistai labiau linkę laiką leisti aktyviau tikrai neliks nuskriausti. Šimtmečius besitęsianti Maljorkos istorija bei svarbiausi preities įvykiai, po savęs paliko nemenką kraitį. Išskirtiniai architektūriniai objektai, natūraliai susiformavę gamtos paminklai, gausios kolekcijos muziejuose įspūdį paliks net ir visko mačiusiems.

Automobilio nuoma Maljorkoje

Ko gero, geriausia išeitis žmonėms vykstantiems su tikslu išnagrinėti svečią kraštą kuo išsamiau būtų automobilio nuoma. Tai ypač aktualu jei keliaujate ne vienas, o su šeima, draugais, kolegomis. Ši paslauga sulaukia nemenko dėmesio iš atvykstančiųjų tiek pirmą kartą, tiek ir viešinčių pakartotinai. Tokia paklausa skatina vis platėjantį pasiūlos spektrą, kas žinoma, tik dar viena privilegija turistui.

Prieš pateikiant užsakymą, atkreipkite dėmesį į konkrečios nuomos kompanijos sutarties sąlygas. Paprastai jos būna palankios klientui. Netaikomas rezervacijos atšaukimo ar kreditinių kortelių apdorojimo mokestis, bendrame paslaugų pakete jau įskaičiuotos draudimo išlaidos, oro uosto taikomas apmokestinimas. Dažnai net neprašoma papildomai susimokėti už didesnį, nei įprasta nuvažiuotų kilometrų skaičių, tad netenka savęs varžyti nuolat žvilgčiojant į kilometražą. Nemokamai suteikiama visa būtina pagalba kelyje, taip pat galite bet kuriuo paros metu pasiskambinti skambučių centrui jei tik kyla neaiškumų ar norite pasikonsultuoti.

Viešbučių Maljorkoje rezervavimasBooking.com

Jei keliausite vienas ar su bendrakeleiviu, rinkitės mažesnį automobilį. Taip sutaupydami nemenką sumą degalams. Pravartu išsinuomoti ir navigacijos sistemą, kad netektų gaišti konkrečių stotelių paieškai. Su savimi visada turėkite asmens dokumentus, vairuotojo pažymėjimą. Pasidomėkite ir kokį amžiaus cenzą norinčiam rezervuoti transporto priemonę asmeniui taiko pasirinktas nuomos punktas.

Dar geriau jei iš anksto apgalvosite, ką norėtumėte pamatyti, susidarysite konkretų ekskursijos planą nesugaišdami nė minutės brangių laisvalaikio akimirkų.

Siūlome aplankyti šiuos taškus.

Pradėkime nuo La Palma katedros pavadintos Santa Maria vardu. Tai vienas išskirtiniausių statinių visoje saloje. Daug ką pasako jau vien keturis šimtmečius trukęs statybų procesas. Šiandien šią pribloškiančio dydžio bei neprilygstamo žavesio katedrą gali grožėtis kiekvienas panorėjęs.

Negalite likti nepamatę ir įspūdingosios Bellver pilies. Kadaise ji buvo karališkosios šeimos atstovų rezidencija , kiek vėliau- kalėjimas. Kadangi pats pastatas stūkso ant aukšto kalno, kartu tai puiki apžvalgų aikštelė iš kurios ypač smagu pasižvalgyti po miesto panoramas.

Senovines arabų vonias apžiūrėsite apsilankę ganėtinai didelę teritoriją užimančiame Bany arabs komplekse iškilusiame dar 10 amžiuje.

Ko gero daugiausiai įspūdžių prikaupsite užsukę į sostinėje esantį akvariumą. Pastarasis gali pasigirti ne tik nuostabiomis dekoracijomis, rečiausiomis žuvų rūšimis, o ir ant stogo įrengtomis, tikrų tikriausiomis mini džiunglėmis. Be to, abejingų nepalieka ir giliausias Europoje ryklių akvariumas.

Mėgstantiems trumpam nusikelti į praeitį rekomenduojame apsilankyti Maljorkos muziejuje. Čia savo akimis išvysite neįkainojamus artefaktus, įvairius radinius, leidžiančius geriau perprasti ankstesnį salos gyventojų gyvenimą, papročius, tradicijas.

Mėgstate ekstremalias pramogas? Išbandykite skraidlentę. Tai speciali lenta turinti variklį, kurią prisitvirtinę prie kojų pajausite tarsi galintys skraidyti. Išties įsimenanti patirtis, tad nepraleiskite progos pasijausti tikrais herojais.

Kita alternatyva būtų popietė žymiausiuose salos urvuose. Campoult urvas tęsiasi net 16000 metrų, o pagrindinis lobis jame gigantiški stalagmitų ir stalaktitų varvekliai.

Kiek mažesnis – Genova urvas, irgi tinka aktyviam poilsiui, bet pastarasis labiau pritaikytas vengiantiems ilgų maršrutų pėsčiomis.

Na, o vertinantiems ramybę, visišką atsipalaidavimą ar tiesiog nusiteikusiems palikti už savęs triukšmingų miestų idilę, kasdienius rūpesčius, rutiną, išeitis būtų patraukti į Cala Agulla paplūdimį, suteikiantį viską, apie ką tik svajoja vasaros išsiilgusios sielos. Pušų valomas oras, vaizdingi kalnų reljefai- atgaiva akims, o auksinis smėlis, šiltas vanduo, tarsi geras masažas prikeliantis kūną naujam gyvenimui. Pabodus tingiai gulinėti galite pasinerti į vandens sporto malonumus.