Automobilio nuoma Italijoje

Ak, svajoti verčianti Italija! Jokia rašytinė informacija neperteiks šio kontrastingo, romantika, draugiškumu bei didinga istorine praeitimi alsuojančio krašto žavesio. Tai reikia pamatyti savo akimis. Tipiškas italams gyvenamųjų namų dizainas, kvapą gniaužiančių koliziejų fragmentai, dailios bažnyčios, šventyklos, natūralus gamtos grožis suvylioja ne vieną smalsų ir turiningai atostogas leisti nusiteikusį turistą.

Romos koliziejus

Romos koliziejus

Jei esatę pratę keliauti asmenine transporto priemone ar galbūt norite išbandyti būtent tokį šalies pažinimo būdą, siūlome ir Italiją“prisijaukinti“ naudojantis automobilio nuomos paslauga. Juk nėra nieko geriau nei kelyje mėgautis išskirtinėmis panoramomis turint galimybę stabtėlti ten, kur panorėsite.

Kalbant apie kelių kokybę galime pasakyti taip- bus visko. Kartais būsite“nuprausti“ bangų( riedant prie pat jūros), o vietomis kraują stingdys bedugnės viražai. Taigi vertėtų įvertinti savo pasiruošimą bet kokioms sąlygoms ir nusiteikti išties ekstremaliems pojūčiams.

Automobilio nuoma Italijoje

Norėdami sutaupyti stenkitės pasirūpinti automobilio rezervacija dar prieš skrydį. Atkreipkite dėmesį, kad į bendrą kainą būtų įskaičiuotas ir draudimas ir netektų gadintis nuotaikos bereikalingais rūpesčiais.

Kadangi Italijoje gatvės ypač siauros, vertėtų pasirinkti kompaktiškesnę transporto priemonę, kuri sunaudotų nedaug degalų bei nekeltų nepatogumų manevruojant.

Su savimi turėkite tą pačią kreditinę su kuria pateikėte užsakymą internetu. Nenustebkite, kad sąskaitoje matysite rezervuotą sumos balansą, tai normalus procesas, kurį taiko dauguma nuomos punktų. Jei grąžinate tvarkingą automobilį suma vėl grįžta prie bendro likučio.

Atidžiai skaitykite sutarties punktus, ypatingai dėl amžiaus apribojimų ar vairuotojui taikomos atsakomybės už transporto priemonę. Klauskite visko, kas jums pasirodys nesuprantama.

Nepamirškite paprašyti ir navigacijos sistemos, kuri bus suteikta už nedidelį papildomą mokestį. Ji pravers jei nuklysite nuo maršruto ar ruošitės aplankyti atokesnes vietoves.

Ko jau ko, bet architektūrinio paveldo Italijoje išties nestinga. Vienas įstabiausių objektų- Duomo katedra. Pastaroji sužavi ne tik tobulu gotikos bei romanikos stilių dizainų, bet ir viduje esančiomis mozaikomis, freskomis, kitais išraiškingais, puošnumo suteikiančiais elementais. Taip pat galima išvysti pačiu pirmuoju vitražu sukurtu šalyje laikomą rožės langą.

Tuo pačiu užsukite ir į netoliese esančią Šv.Kryžiaus bažnyčią labiausiai išgarsėjusią dėl joje amžino poilsio atgulusių pasaulinio garso asmenybių, kaip Galilėjus ar Mikelandželas.

Santa Maria dell Grazie vienuolynas iškilo dar 15 amžiuje, o turistus kaip magnetas traukia savo autentiška išvaizda bei pačio da Vinčio rankomis išpiešta“Paskutinės vakarienės“ freska.

Panteono pastatas kadaise buvo senovės romėnų šventykla, vėliau itin svarbių žmonių, kaip popiežius ar kardinolai namai. Pagrindinis šio objekto akcentas- didžiulis kupolas tarsi besislepiantis už pačio statinio.

Dėmesiu tikrai negalėtų skųstis ir Italijos simboliu laikomas Pizos bokštas. Prie jo nuolatos išvystume gausius turistų būrius, norinčius įsiamžinti šio neeilinio statinio fone.

Žinoma, kaip gi galime pamiršti tokį architektūrinį stebuklą kaip Koliziejus. Tai didžiausias amfiteatras visame pasaulyje, todėl neaplankyti jo būtų tikrai didelis praradimas. Senovėje šis teatras atrodė ypač moderniai jau vien dėl specialių burių saugojusių žiūrovus nuo kaitrios saulės.

Viešbučių Italijoje rezervavimasBooking.com

Turbūt dauguma yra girdėję apie Pompėjos tragediją. Dabar  kelių tūkstančių metų senumo civilizacijos pėdsakais pasekti gali visi besidomintys istorija, mat esama pakankamai gerai išsilaikiusių griuvėsių, sienų fragmentų.

Neeilinis reginys- Ponte Vecchio tiltas labiau primenantis namą nei klasikinį tilto variantą. Besilankant šiame originaliame objekte apžiūrėsite ir išskirtines papuošalų parduotuves, siūlančias įsigyti tik aukščiausios kokybės gaminius.

Jei pritrūksite gyvybės, užsukite į Duomo aikštę. Čia nuolatos verda gyvenimas bei ypač lengva pajusti kuo gyvena vietiniai žmonės.

Atodusių tiltas galbūt neturi ryškiomis spalvomis nutapytos praeities, bet visgi, tai reikšmingas kūrinys vedantis link Dožų rūmų, kuriuose veikė kalėjimas bei tardymo kambariai.

Gerokai linksmesnėmis nuotaikomis alsuoja tradicinis Venecijos karnavalas. Gondolų valtys, dainos iki ryto, puošnūs kostiumai įsuka į nesibaigiantį šventinį maratoną.

Jei jau viešite Italijoje tikriausiai esatę susiplanavę pabūvoti ir mažiausioje pasaulio valstybėje- Vatikane. Pastarajame visos akys krypsta link Šv.Petro bazilikos, garsėjančios dydžiu, neprilygstamomis dekoracijomis ir jaukia atmosfera.