Madridas

Paklausus Madride jau pabuvojusių žmonių, kuo jiems įsiminė ši nuostabi Ispanijos sostinė, pastarieji pirmiausia pamini karštį, spalvas ir svaiginančius ritmus. Būtent tai ir yra pagrindiniai aspektai kasmet pritraukiantys tūkstančius naujų turistų artimiau susipažinti su šia nuostabia šalimi, kuri savo lankytojams negaili svetingumo.

Madridas

Daugelis klaidingai lygina šį miestą su trečiojo pasaulio šalimis kadangi daugiaaukščiai pastatai puikiai dera su apelsinais augančiais ant medžių. O ką jau kalbėti apie šalia įsikūrusias nuostabiausias miesto vietas, kurios išskėstomis rankomis laukia lietuvaičių. Jei lietuviškos žiemos jums per šaltos – keliaukite į saulėtąją Ispaniją.

Karališkieji rūmai tikrai pats svarbiausias pastatas, kurio neaplankę negalite sakyti apskritai pabuvoję šiame mieste. Tai milžiniški rūmai, kurių koridoriais paklaidžioti gali kiekvienas užsinorėjęs pajusti karališką dvasią. Daugelis susižavi sunkiai suskaičiuojamų rankraščių gausa, žemėlapiais, kurie skatino XVI amžiau keliautojus tyrinėti pasaulį ir paveikslais, kurie kalba patys už save.

Campo del Moro parkas turbūt įspūdingesnis nei visus lietuviškus parkus sudėjus į vieną. Tai nuostabi oazė, kurioje puikiai dera kiaurus metus žaliuojanti gamta su moderniais suoliukais, kurie suteikia galimybę tiek išlydėti, tiek iš naujo pasitikti saulę.

Madridas

Madridas neatsiejamas nuo koridos, tad jei norite iš arčiau prisiliesti prie šio gyvūnų sporto, privalu apsilankyti „Las Ventas“ arenoje. Sėdimos vietos išdėstytos keliomis dešimtimis aukštėjančia tvarka, kad kiekvienas galėtų pamatyti šį grėsmingą gyvūną kovojanti su žmogaus išmanumu. Pavasario pradžioje prasidėjęs kovų sezonas pasibaigia gruodžio mėnesį.

Automobilių nuoma Madride

Bene kiekviena šalis turi turgų, kurį privalu aplankyti. Madridas taip pat tokį turi. Jį paprasčiau būtų galima vadinti blusų turgumi, kadangi nemažai prekiaujamų daiktų keliauja iš rankų į rankas, kol atsiduria šioje vietoje. Tačiau tuo pačiu toks keliavimas dažnai tik praturtina daiktą, tad daugelis tautiečių džiaugiasi radę nuostabiausiu daiktus už labai mažą kainą. Ieškantys visada randa.

Saulės vartai, tai pusmėnulio formos aikštė, kuri savo vardą gavo dėl viduramžiais toje vietoje stovėjusių vartų. Tai viena judriausių Madrido vietų, tad jei ieškote masės žmonių, kurie su plačiomis šypsenomis juda ratu – keliaukite čia.

Apsipirkinėjimas Madride yra viena iš didžiausių pramogų. Tad rekomenduojame visada su savimi turėti kišenpinigių, kurie padės paprastai susimokėti už reikiamas išlaidas. Taip pat rekomenduojama turėti grynų, kadangi ne visada labai paprastai pavyksta rasti bankomatą, kuriame galima nusiimti norimą pinigų sumą. Ispanai linkę pasidaryti pietų pertrauką tada kai nori, tad jei jums tuo metu reikės banko paslaugų – niekas negalės padėti.

Kalbant apie pinigus taupykite kiek tik išeina, nes Madride viskas gana brangu, juolab rasite nemažai pramogų, kurias norėsis išbandyti.

Madridas

Madride pigiausia važinėti yra autobusu, o vietiniai pripratę prie turistų, tad labai maloniai jums atsakys į visus iškilusius klausimus susijusius su bilietų kainomis. Tiesa, būtinai pasirūpinkite kelioniniu sveikatos draudimu kadangi karšta saulė daugeliui tautiečiu atneša galvos skausmą ar net saulės smūgį. Pagrindinis drabužis, kurį privalote pasiimti keliaudami į Madridą – kepurė.

Madridas yra viena iš tobuliausių vietų pasaulyje, kuri maloniai laukia turistų iš viso pasaulio. Jei nenusprendėte kur praleisti ilgai užsitarnautas atostogas, keliaukite susipažinti su jaučių, kvapų ir tango sostine.

Viešbučių Madride rezervavimasBooking.com

Madrido žemėlapis